Skocz do zawartości

Historia edycji

danielpoz

danielpoz

52 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

chyba źle popatrzyłeś.

Świeradów  sezon wysoki 6h - 150 pln Zieleniec sezon wysoki 7h - 140 pln.

Przy zakupie "online" dwa dni  mamy za 266 pln czyli 133 zł za dobę z nocnymi (od 9 do 20)

Oferta ważna do 28.02.2022 więc rozumiem że na cały "wysoki" sezon  ;)

obraz.png.c97d798de30f4058b1b46d04596f5fc1.png

Źle patrzyłem?

Świeradów 260 a Zieleniec 280(266 net)

Karnet dwa dni.

51 minut temu, Analog82 napisał:

@danielpoz, a do ktorej bys chcial jezdzic po jednym stoku od rana? :) W Zielencu przynajmniej jakiej urozmaicenia i szansa, ze ratrak puszcza w trakcie dnia, a w Swieradowie nie sadze by poprawiali stok. Pewnie juz wczesnym popoludniem to jest dramat a nie jazda.

Do 21-22. Co w tym dziwnego?

Zakładam że stok może być ratrakowany w przerwie.?

50 minut temu, TomekKnaus napisał:

W zeszłym roku 'jazdy nocne" funkcjonowały od 18 do 22. Aktualnie koszty zjedzą przychody, więc jest jak jest - szkoda bo jak dla mnie -  to była fajna sprawa.

TOM

 

 

 

49 minut temu, Suzu4x4 napisał:

w Zieleńcu nie ma przerwy pomiędzy dziennym a nocnym więc nie puszczają ratraków w trakcie dnia.

Niestety .

Kilka stoków jest ratrakowanych za dnia. Grapa i  W5 na pewno.

Aaa i górna część Gryglówki.

danielpoz

danielpoz

43 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

chyba źle popatrzyłeś.

Świeradów  sezon wysoki 6h - 150 pln Zieleniec sezon wysoki 7h - 140 pln.

Przy zakupie "online" dwa dni  mamy za 266 pln czyli 133 zł za dobę z nocnymi (od 9 do 20)

Oferta ważna do 28.02.2022 więc rozumiem że na cały "wysoki" sezon  ;)

obraz.png.c97d798de30f4058b1b46d04596f5fc1.png

Źle patrzyłem?

Świeradów 260 a Zieleniec 280(266 net)

Karnet dwa dni.

43 minuty temu, Analog82 napisał:

@danielpoz, a do ktorej bys chcial jezdzic po jednym stoku od rana? :) W Zielencu przynajmniej jakiej urozmaicenia i szansa, ze ratrak puszcza w trakcie dnia, a w Swieradowie nie sadze by poprawiali stok. Pewnie juz wczesnym popoludniem to jest dramat a nie jazda.

Do 21-22. Co w tym dziwnego?

Zakładam że stok może być ratrakowany w przerwie.?

44 minuty temu, TomekKnaus napisał:

W zeszłym roku 'jazdy nocne" funkcjonowały od 18 do 22. Aktualnie koszty zjedzą przychody, więc jest jak jest - szkoda bo jak dla mnie -  to była fajna sprawa.

TOM

 

 

 

44 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

w Zieleńcu nie ma przerwy pomiędzy dziennym a nocnym więc nie puszczają ratraków w trakcie dnia.

Niestety .

Kilka stoków jest ratrakowanych za dnia. Grapa i  W5 na pewno.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.