Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

48 minut temu, Skiperr napisał:

Lumiax da rade.

2 aku wyszly mnie niecale 3tys wiec lifepo4 150ah pewnie bedzie drozsze.

Lifepo4 150Ah wyjdzie podobnie. Nawet u kapitana przyczepy masz Lifepo4 150Ah za 3k zł:  https://mrkapitan.pl/pl/p/150Ah-Akumulator-LiFePo4-150Ah-LiFePoK4/168

A biorąc pod uwagę żywotność lifepo4 vs Agm to lifepo4 wychodzi zdecydowanie taniej, do tego ponad 3x lżej (18 kg vs 60 kg). Szczerze nie rozumiem, czemu Kapitan Przyczepa Ci wcisnął 2 AGMy zamiast tego lifepo4. Chyba tylko dlatego, że nie miał go na stanie, więc wcisnął Ci to co ma. Dla mnie to trochę nieporozumienie, że dostałeś aku które w żaden sposób nie wykorzystają potencjału Twojej elektrowni i są zdecydowanie gorsze niż to co Ci zaoferowano. IMO jeśli możesz to wymień go na lifepo4. 

Cytat

Przygotowaniem otworu pod klime zajmowala sie fabryka. Z 10cm luki zostaje pomiedzy nimi

20220913_144819.jpg

To okno się w ogóle da maksymalnie otworzyć przy takiej minimalnej odległości? 

jacek00

jacek00

43 minuty temu, Skiperr napisał:

Lumiax da rade.

2 aku wyszly mnie niecale 3tys wiec lifepo4 150ah pewnie bedzie drozsze.

Lifepo4 150Ah wyjdzie podobnie. Nawet u kapitana przyczepy masz Lifepo4 150Ah za 3k zł:  https://mrkapitan.pl/pl/p/150Ah-Akumulator-LiFePo4-150Ah-LiFePoK4/168

A biorąc pod uwagę żywotność lifepo4 vs Agm to lifepo4 wychodzi zdecydowanie taniej. Szczerze nie rozumiem, czemu kapitan przyczepa Ci wcisnął 2 AGMy zamiast tego lifepo4. Chyba tylko dlatego, że nie ma go w ofercie, więc wcisnął Ci to co ma. Dla mnie to trochę nieporozumienie, że dostałeś aku które w żaden sposób nie wykorzystają potencjału Twojej elektrowni i są zdecydowanie gorsze niż to co Ci zaoferowano. 

43 minuty temu, Skiperr napisał:

Przygotowaniem otworu pod klime zajmowala sie fabryka. Z 10cm luki zostaje pomiedzy nimi

20220913_144819.jpg

To okno się w ogóle da maksymalnie otworzyć przy takiej minimalnej odległości? 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.