Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

17 minut temu, beniamin82 napisał:

Mam znajomego Czecha, lata z nami na klubowe spotkania motocyklowe, ale jak się z nim rozmawia o historii to zaczyna być nieprzyjemnie.

Ale takie osoby spotkasz wszędzie. My jako naród jesteśmy jakimś wyjątkiem? Nie lubimy praktycznie nikogo - Niemców, Węgrów, Czechów, Słowaków, Ukraińców, Cyganów, Travelersów itd. Polak to nawet z sąsiadem zza płotu ma problem. Tak - oczywiście uogólniam, ale w ostatnich czasach to się wyjątkowo objawia u ludzi.

Cytat

To co się dziwić że, nie lubią Polaków. 

Ja naprawdę nigdy nie spotkałem się z żadną niechęcią Czechów do nas. Młodzi ludzie mają wywalone na historię. Generalnie to my jako naród mamy problem twierdząc, że Ci i tamci nas nie lubią, co w ogóle nie ma miejsca, a prawda jest taka, że my sami nikogo nie lubimy i zarzucamy to innym. Z żoną spotkaliśmy tylu sympatycznych Czechów i nie mówię i spotkniach w sklepach, którzy sami mówili że jesteśmy przecież jak jeden kraj i że mamy podobne języki itd. 
 

jacek00

jacek00

11 minut temu, beniamin82 napisał:

Mam znajomego Czecha, lata z nami na klubowe spotkania motocyklowe, ale jak się z nim rozmawia o historii to zaczyna być nieprzyjemnie.

Ale takie osoby spotkasz wszędzie. My jako naród jesteśmy jakimś wyjątkiem? Nie lubimy praktycznie nikogo - Niemców, Węgrów, Czechów, Słowaków, Ukraińców, Cyganów, Travelersów itd. Polak to nawet z sąsiadem zza płotu ma problem. 

Cytat

To co się dziwić że, nie lubią Polaków. 

Ja naprawdę nigdy nie spotkałem się z żadną niechęcią Czechów do nas. Młodzi ludzie mają wywalone na historię. Generalnie to my jako naród mamy problem twierdząc, że Ci i tamci nas nie lubią, co w ogóle nie ma miejsca, a prawda jest taka, że my sami nikogo nie lubimy i zarzucamy to innym. Z żoną spotkaliśmy tylu sympatycznych Czechów i nie mówię i spotkniach w sklepach, którzy sami mówili że jesteśmy przecież jak jeden kraj i że mamy podobne języki itd. 
 

jacek00

jacek00

7 minut temu, beniamin82 napisał:

Mam znajomego Czecha, lata z nami na klubowe spotkania motocyklowe, ale jak się z nim rozmawia o historii to zaczyna być nieprzyjemnie.

Ale takie osoby spotkasz wszędzie. My jako naród jesteśmy jakimś wyjątkiem? Nie lubimy praktycznie nikogo - Niemców, Węgrów, Czechów, Słowaków, Ukraińców, Cyganów, Travelersów itd. 

7 minut temu, beniamin82 napisał:

To co się dziwić że, nie lubią Polaków. 

Ja naprawdę nigdy nie spotkałem się z żadną niechęcią Czechów do nas. Młodzi ludzie mają wywalone na historię. Generalnie to my jako naród mamy problem twierdząc, że Ci i tamci nas nie lubią, co w ogóle nie ma miejsca, a prawda jest taka, że my sami nikogo nie lubimy i zarzucamy to innym. Z żoną spotkaliśmy tylu sympatycznych Czechów i nie mówię i spotkniach w sklepach, którzy sami mówili że jesteśmy przecież jak jeden kraj i że mamy podobne języki itd. 
 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.