Skocz do zawartości

POLANICA ZDRÓJ czerwiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Wirku, poproszę o dopisanie michalc3 z załogą (w sumie 3 osoby + pies). Mam nadzieję, że do skalnego miasta wpuszczą nas z psem. Jeśli na psa trzeba też wykupić bilet, to potrzebujemy 4 bilety. Jedno tylko nad czym się zastanawiam, to pewno do skalnego pojedziemy własnym transportem. Przyjeżdżamy w czwartek (3.06.) po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wracam do wycieczki do Skalnego Miasteczka.

Cenę już podałem i datę to jest 05-06-2010 ( sobota)

Wyjazd o godzinie 13.30 i planowany powrót około 20 .

Na liście mam zapisane takie osoby, nie uwzględniam osób jadących własnym transportem, interesuje mnie tylko zabezpieczenie dla osób korzystających z transportu zbiorowego.

 

W dniu 25-06-2010 muszę podać ostateczną ilość osób chcących jechać na tą wycieczkę i to z dokładnością co do jednej "głowy" :)

 

na liście są :

 

1. finger 3 osoby

2. AKISSJG - 2 osoby

3. piotr05 - 3 osoby

4. darek126N - 3 osoby

5. 100pa - 3 osoby

6. Radwan - 2 osoby

7. wiecho57 - 2 osoby

8. Wirek - 2 osoby

 

Pogrubiony nick znaczy potwierdzony wyjazd

 

RAZEM 20 osób

osoby te proszę o potwierdzenie, że pasuje cena i termin wyjazdu.

Proszę zrozumieć, iż muszę podać dokładną liczbę osób, inaczej będę miał uhm po kieszeni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku, ja Cię doskonale rozumiem, ale moje zgłoszenie m.in. zawierało dla mnie znaczące pytanie - czy do skalnego miasta mogę czworonoga wprowadzić? Dla nas jest to istotne, bo go nie zostawiamy samego na tak długo. Może właściwie pytanie też jest w niewłaściwą stronę skierowane - ogólnie do tych, co byli - wiecie, czy tam nie ma takich ograniczeń, jak np. w naszym TPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalc3, ja tym byłem dwukrotnie i nie zwróciłem uwagi na to czy z pieskiem można, pewności nie mam , ale chyba tak - można, będę jeszcze rozmawiał - dopytam i odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojteksw, tak płynęła , była tam raz poważna powódź, przez Polanicę płynie górska rzeka Bystrzyca Dusznicka, rzadko jej się zdarza robić szkody w Polanicy, ale oczywiście zadzwonię i dopytam o sytuację i poinformuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do Skalnego

 

1. finger 3 osoby

2. AKISSJG - 2 osoby

3. piotr05 - 3 osoby

4. darek126N - 3 osoby

5. 100pa - 3 osoby

6. Radwan - 2 osoby

7. wiecho57 - 2 osoby

8. Wirek - 2 osoby

 

Pogrubiony nick znaczy potwierdzony wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia, na pierwszej stronie tego tematu są szczegóły .

 

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 21:11 ]

Wyjazd do Skalnego

 

1. finger 3 osoby

2. AKISSJG - 2 osoby

3. piotr05 - 3 osoby

4. darek126N - 3 osoby

5. 100pa - 3 osoby

6. Radwan - 2 osoby

7. wiecho57 - 2 osoby

8. Wirek - 2 osoby

 

Pogrubiony nick znaczy potwierdzony wyjazd

 

[ Dodano: Pon 17 Maj, 2010 21:12 ]

wiecho57, a czy potwierdzasz wyjazd do Skalnego autokarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, znaczy się będziemy zwiedzać skalne miasto w 4-kę. Przypuszczałem, że można tam wejść z futrzakiem, ale chciałem się upewnić :-) Mam nadzieję, że ani Polanica nie popłynie, ani deszcz się do tego terminu już nie utrzyma. Poza tym my też nie możemy odpłynąć, a to teraz już też nie jest takie pewne :-( Ile to do czerwca? 2 tygodnie? Jak przestanie padać za 2 dni, to w pozostałe 2 tygodnie jako tako podeschnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.