Skocz do zawartości

Historia edycji

papieju

papieju

Czad zbiera się przy suficie bo jest lżejszy od powietrza. Na wysokości głowy to zanim zapiszczy sporo go będzie.

15 minut temu, Batman napisał:

Czujnik gazów powinien być przy podłodze? Czaję się na jeden i tam jest napisane, że montaż na wysokości 100 cm. U mnie mogę w sumie tylko albo przy podłodze albo na wysokości około 130 cm.

Przyjdzie to zobaczę co w instrukcji ale kiedyś montowałem w domu bo miałem ogrzewanie gazowe i baterię butli w piwnicy i tamten miał w instrukcji o ile pamiętam 20-30cm od podłogi. Propan, butan są lżejsze i opadają na podłogę, więc im niżej tym...

 

Ogólnie przyczepa jest dość dobrze wentylowana, przynajmniej moja. Otwory w drzwiach i kilka kratek wentylacyjnych dookoła, okap z wyprowadzonym kominkiem - zawsze jakiś cug jest

papieju

papieju

Czad zbiera się przy suficie bo jest lżejszy od powietrza. Na wysokości głowy to zanim zapiszczy sporo go będzie.

12 minut temu, Batman napisał:

Czujnik gazów powinien być przy podłodze? Czaję się na jeden i tam jest napisane, że montaż na wysokości 100 cm. U mnie mogę w sumie tylko albo przy podłodze albo na wysokości około 130 cm.

Przyjdzie to zobaczę co w instrukcji ale kiedyś montowałem w domu bo miałem ogrzewanie gazowe i baterię butli w piwnicy i tamten miał w instrukcji o ile pamiętam 20-30cm od podłogi. Propan, butan są lżejsze i opadają na podłogę, więc im niżej tym...

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.