Skocz do zawartości

Historia edycji

Suzu4x4

Suzu4x4

Godzinę temu, djandriu napisał:

Nie mam żadnego panelu sterowania, jest tylko główny bezpiecznik w bloku z zasilaczem ...

 

Przetrzepałem całą budkę i nigdzie nic od włączania bojlera nie ma... Nad kuchenką jest lampa a w niej włączniki: od świetlówki 230V , żarówki 21w 12V i od gniazdka ... Lampka w sypialni ma włącznik " w sobie" ... Światło ogólne w dużej części i zewnętrzne jest zapalane z włącznika przy drzwiach ...

to musisz szukać po kablu.

idź po kablu od bojlera aż dojdziesz do włącznika  lub punktu skąd jest zasilony

Zobacz co jest w tej puszcze, wygląda jakby czarny kabel z bojlera wchodził do puszki może jest tam połączony z białym a z białego idzie zasilanie

bojler.jpg

Suzu4x4

Suzu4x4

Godzinę temu, djandriu napisał:

Nie mam żadnego panelu sterowania, jest tylko główny bezpiecznik w bloku z zasilaczem ...

 

Przetrzepałem całą budkę i nigdzie nic od włączania bojlera nie ma... Nad kuchenką jest lampa a w niej włączniki: od świetlówki 230V , żarówki 21w 12V i od gniazdka ... Lampka w sypialni ma włącznik " w sobie" ... Światło ogólne w dużej części i zewnętrzne jest zapalane z włącznika przy drzwiach ...

to musisz szukać po kablu.

idź po kablu od bojlera aż dojdziesz do włącznika  lub punktu skąd jest zasilony

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.