Skocz do zawartości

Historia edycji

RadekNet

RadekNet


literówka

23 minuty temu, Cezarr napisał:

A wrócił byś do Ojczyzny zostawiając rodzinę tak jak to robią Ukraińcy i walczył byś za Polskę:hmm:
Radek absolutnie ne odbieraj mojego pytana jako złośliwe.

Nie odbieram tego jako zlośliwe pytanie. Sporo o tym rozmawiamy w domu "co by było gdyby" i podstawiamy tu wyrazy "Polska" i "Irlandia". Naprawdę nie wiem. Tym większy podziw dla tych, który jadą się bić, tym większy podziw dla takich, którzy jadą pomagać (kurcze, chciałbym, żeby moje dzieci miały nauczyciela dającego takie wzorce). I tym większe zdenerwowanie na tych mocnych w gębie. 

RadekNet

RadekNet

17 minut temu, Cezarr napisał:

A wrócił byś do Ojczyzny zostawiając rodzinę tak jak to robią Ukraińcy i walczył byś za Polskę:hmm:
Radek absolutnie ne odbieraj mojego pytana jako złośliwe.

Nie odbieram tego jako zlośliwe pytanie. Sporo o tym rozmawiamy w domu "co by było gdyby" i postawiamy tu wyrazy "Polska" i "Irlandia". Naprawdę nie wiem. Tym większy podziw dla tych, który jadą się bić, tym większy podziw dla takich, którzy jadą pomagać (kurcze, chciałbym, żeby moje dzieci miały nauczyciela dającego takie wzorce). I tym większe zdenerwowanie na tych mocnych w gębie. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.