Skocz do zawartości

Historia edycji

Helmut

Helmut

W dniu 25.02.2022 o 10:33, Cezarr napisał:

Czyli Ruski łach wyleczył świat z koronawirusa ? najgorsze jest to że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ? Żeby ludzie na ziemi się zjednoczyli to nam jest chyba potrzebny wspólny wróg, nie wiem może kosmici nas powinni napaść to wtedy ludzkość by się zjednoczyła ????

Ten Ruski łach doprowadził do czegoś gorszego. Wskrzesił demona wojen, czyli Niemcy. Teraz Niemcy zainwestują w swoją armię, przy tej kasie co mają i tej technologii którą posiadają, nawet nie chcę myśleć do czego to doprowadzi. Kiedyś, w końcu i w  Niemczech, pojawi się na szczeblach władzy jakiś pseudo - patriota nacjonalista.

Nawet nie chcę myśleć co czeka Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.  

Ps. Zaczepiam budkę i jadę na 3 dni na działkę. Będę "prowadził" rozmowy:D z moimi pszczołami. Ciepło się robi.

Helmut

Helmut

W dniu 25.02.2022 o 10:33, Cezarr napisał:

Czyli Ruski łach wyleczył świat z koronawirusa ? najgorsze jest to że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ? Żeby ludzie na ziemi się zjednoczyli to nam jest chyba potrzebny wspólny wróg, nie wiem może kosmici nas powinni napaść to wtedy ludzkość by się zjednoczyła ????

Ten Ruski łach doprowadził do czegoś gorszego. Wskrzesił demona wojen, czyli Niemcy. Teraz Niemcy zainwestują w swoją armię, przy tej kasie co mają i tej technologii którą posiadają nawet nie chcę myśleć do czego to doprowadzi. Kiedyś, w końcu w Niemczech, pojawi się na szczeblach władzy jakiś pseudo - patriota nacjonalista.

Nawet nie chcę myśleć co czeka Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.  

Ps. Zaczepiam budkę i jadę na 3 dni na działkę. Będę "prowadził" rozmowy:D z moimi pszczołami. Ciepło się robi.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.