Skocz do zawartości

Historia edycji

Pierzasty

Pierzasty

Marcin, ale Michał ma rację. Niech tu zostanie lista załóg z tego forum. A dokleić ją można  do głównej listy , tam gdzie ją prowadzisz  ( w sumie to nawet nie wiem gdzie ją prowadzisz).

Tu nie chodzi o jakieś podziały ponad podziałami,  tylko o to , aby osoby przynależne do tego forum mogły się zidentyfikować.  Dużo osób pisze tu na forum ze sobą , fizycznie się nie znając. Są przynależne do tego forum i na przykład chciały by się poznać . (Nie każdy korzysta z facebookowych grup , ja np. nie bardzo)

Pierzasty

Pierzasty

Marcin, ale Michał ma rację. Niech tu zostanie lista załóg z tego forum. A dokleić ją można  do głównej listy , tam gdzie ją prowadzisz  ( w sumie to nawet nie wiem gdzie ją prowadzisz).

Tu nie chodzi o jakieś podziały ponad podziałami,  tylko o to , aby osoby przynależne do tego forum mogły się zidentyfikować.  Dużo osób pisze tu na forum ze sobą fizycznie się nie znając, są przynależne do tego forum i pewnie chciały by się poznać na przykład. (Nie każdy korzysta z facebookowych grup , ja np. nie bardzo)

Pierzasty

Pierzasty

Marcin, ale Michał ma rację. Niech tu zostanie lista załóg z tego forum. A dokleić ją można  do głównej listy , tam gdzie ją prowadzisz  ( w sumie to nawet nie wiem gdzie ją prowadzisz).

Tu nie chodzi o jakieś podziały ponad podziałami,  tylko o to , aby osoby przynależne do tego forum mogły się zidentyfikować.  Dużo osób pisze tu na forum ze sobą fizycznie się nie znając, są przynależne do tego forum i pewnie chciały by się poznać na przykład. (Nie każdy korzysta z facebookowych grup tak jak np. Ja)

Pierzasty

Pierzasty

Marcin, ale Michał ma rację. Niech tu zostanie lista załóg z tego forum. A dokleić ją można  do głównej listy , tam gdzie ją prowadzisz  ( w sumie to nawet nie wiem gdzie ją prowadzisz)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.