Skocz do zawartości

Dodatkowe lusterka do samochodu.


Kurus

Rekomendowane odpowiedzi

No masz rację- ładny pomykacz szós sobie zapodałeś!
Na tych zdrzadłach Twojego Leona ciężko widzę instalację EV:huh: Próbowałeś w ogóle je jakoś zamocować na tym nietypowym kształcie oryginalnych lusterek?


da29db38969f791d08b04e65fba3524a.jpg

Jeździłem już wczoraj lusterka się trzymają. Nieważne, że nic w prawym nie widziałem ;) ważne że dobrze wyglądały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

45 minut temu, witus napisał:

... ważne że dobrze wyglądały.

Będzie szacun na dzielni?

45 minut temu, witus napisał:

... Nieważne, że nic w prawym nie widziałem ;)...

Ważne, że w lewym widać! Z budką będziesz skręcał tylko w lewo:hehe:

Edytowane przez Mandrol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem tu kupę opinii o tych lusterkach Milenco to wszyscy pisali, że cacy, że warto kupić, super jakość itd.  Teraz jak się na nie skusiłem to znowu czytam, że to gówno, małe, przereklamowane itd.I jak można komuś wierzyć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kalapan napisał:

Jak czytałem tu kupę opinii o tych lusterkach Milenco to wszyscy pisali, że cacy, że warto kupić, super jakość itd.  Teraz jak się na nie skusiłem to znowu czytam, że to gówno, małe, przereklamowane itd.I jak można komuś wierzyć :( 

Też się dziwię tej opinii, nigdy nie spotkałem nikogo kto by na milenci narzekał. Wiadomo że widać w nich mniej niż w lusterkach jak od tira albo chociaż busa, ale są więcej jak zadowalające. Przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kalapan napisał:

Jak czytałem tu kupę opinii o tych lusterkach Milenco to wszyscy pisali, że cacy, że warto kupić, super jakość itd.  Teraz jak się na nie skusiłem to znowu czytam, że to gówno, małe, przereklamowane itd.I jak można komuś wierzyć :( 

Bo nie trzeba wierzyć we wszystko co tu piszą. Możesz brać pod uwagę pisane na forum opinie ale wybór zawsze należy do Ciebie. Ja jak kupowałem lusterka to też się dziwiłem tym zachwytom nad Milenco......popatrzyłem na fotki, poczytalem i wybrałem EV . I jeżdżę na nich już że 2-2,5 roku i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Boas43 napisał:

Możesz brać pod uwagę pisane na forum opinie ale wybór zawsze należy do Ciebie.

A to jest jasna sprawa, w sumie to i tak lusterek jakbym nie potrzebował.Moja budo wąska, auto szerokie więc bez lusterek i tak widzę dość dużo. Do tej pory miałem założone najczęściej tylko lewe lusterko to zapinane na gumy.Ten szajs tylko wisiał i tak drżał, że i tak w nim nic nie widziałem.Dlatego te Milenco choć małe jak mówicie, ale  chociaż trochę będę w nich widział, a to już coś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem tu kupę opinii o tych lusterkach Milenco to wszyscy pisali, że cacy, że warto kupić, super jakość itd.  Teraz jak się na nie skusiłem to znowu czytam, że to gówno, małe, przereklamowane itd.I jak można komuś wierzyć  


Trzeba kupić i przetestować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, witus napisał:

Trzeba kupić i przetestować :)

Przecież kupiłem, tylko jeszcze budy z garażu nie wystawiłem, bo dla mnie dalej zima trwa, dlatego nie testowane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kupiłem, tylko jeszcze budy z garażu nie wystawiłem, bo dla mnie dalej zima trwa, dlatego nie testowane  


Może niepotrzebnie marudziłem ;) w końcu moje testy trwały 10 min. Będzie dobrze. Ważne, że dobrze wyglądają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mandrol napisał:

ale do przyszłej cepki postanowiłem sobie zapodać Milenco z dłuższym o 10cm ramieniem: http://www.milenco.com/products/mirrors/grand-aero-3-xxl-mirrors

 Ciekawe co to będzie warte.

Będą się bujać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, witus napisał:

 


Może niepotrzebnie marudziłem ;) w końcu moje testy trwały 10 min. Będzie dobrze. Ważne, że dobrze wyglądają.

 

Dawaj odsyłamy ? ja wziąłem grand aero, więc powinno być lepiej ? Jeszcze będę coś brał z Obelinka więc nie męcz się i wymieniaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj odsyłamy  ja wziąłem grand aero, więc powinno być lepiej  Jeszcze będę coś brał z Obelinka więc nie męcz się i wymieniaj  


Na zdjęciach dobrze wyglądają ... pomęczę się ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.