Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

41 minut temu, ed napisał:

Te "gumki" to przyssawki (cztery sztuki na lusterko) i winny być zamontowane na korpusie, ( pierwszy post na tej stronie) w którym mocowana jest rurka lusterka a nie na paskach.

Gumki montujesz na korpusie i na paskach. Zamontowanie gumek także na paskach zapobiega zsuwaniu się pasków i rysowania obudowy lusterka przez paski. Ja jeździłem bez tych gumek na paskach i jedno lusterko w ten sposób mi odpadło. Dopiero potem na forum dowiedziałem się (chyba od @chris_66) że te gumki należy zamontować także na paskach. Zresztą po co producent dawałby tych gumek tyle i po co w paskach by robił otwory na te gumki? 

 

jacek00

jacek00

37 minut temu, ed napisał:

Te "gumki" to przyssawki (cztery sztuki na lusterko) i winny być zamontowane na korpusie, ( pierwszy post na tej stronie) w którym mocowana jest rurka lusterka a nie na paskach.

Gumki montujesz na korpusie i na paskach. Zamontowanie gumek także na paskach zapobiega zsuwaniu się pasków i rysowania obudowy lusterka przez paski. Ja jeździłem bez tych gumek na paskach i jedno lusterko w ten sposób gdzieś zgubiłem. Dopiero potem na forum dowiedziałem się (chyba od @chris_66) że te gumki należy zamontować także na paskach. Zresztą po co producent dawałby tych gumek tyle i po co w paskach by robił otwory na te gumki? 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.