Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek515

Tomek515

Zależy też jakie to podłoże. Trawnik jak pod domem ubity, mocny to nie ma problemu. Niestety jak myślę "trawa" to widzę takie kępy i zapadające się podłoże :laugh: i tu ta technika, o której kolega Tomii pisał może być niezbędna :) jak przedstawiałem raz przyczę na dość miękkim podłożu to dziękowałem że jest nas do tej roboty 4. Kliny pod koła i tak dalej. Z takim zapasem ludzia to szło bez problemu :hej:

Tomek515

Tomek515

Zależy też jakie to podłoże. Trawnik jak pod domem ubity, mocny to nie ma problemu. Niestety jak myślę "trawa" to widzę takie kępy i zapadające się podłoże :laugh: i tu ta technika, o której kolega Tomii pisał może być niezbędna :) jak przedstawiałem raz przyczę na dość miękkim podłożu to dziękowałem że jest nas do tej roboty 4, i właśnie kliny pod koła i tak dalej. Z takim zapasem ludzia to szło bez problemu :hej:

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.