Skocz do zawartości

Historia edycji

Zulos

Zulos

Godzinę temu, maarec napisał:

kemping fajny - po całkowitej przebudowie ze 2 lata temu, położony przy pięknym mieście - jest ok. W Czerwcu na Acsi cena do przeżycia :)

w tej okolicy uderzałbym na Male Ciste, tuż obok, duża szansa na miejsce w pierwszej lub 2 linii - mały camping przydomowy.  Na campie Dole nie ma 1 linii - same domki.

No właśnie to jest mój główny typ na drugi tydzień po zjechaniu z Peljesaca, więc na pewno będę tam uderzał, a kolejny już na wylot to Ujca, ale nie wiem jak tam będzie też z miejscem, bo to malutki kemping.

2 minuty temu, Prusiak napisał:

Mi sie tu bardzo podobało: Camping Vrila.Tylko trzeba tam zaakceptować wieczorne płacze szakali :D.

 

Z Vrila dostałem odpowiedź - przynajmniej na termin od 6 sierpnia - że wszystko zajęte

Zulos

Zulos

Godzinę temu, maarec napisał:

kemping fajny - po całkowitej przebudowie ze 2 lata temu, położony przy pięknym mieście - jest ok. W Czerwcu na Acsi cena do przeżycia :)

w tej okolicy uderzałbym na Male Ciste, tuż obok, duża szansa na miejsce w pierwszej lub 2 linii - mały camping przydomowy.  Na campie Dole nie ma 1 linii - same domki.

No właśnie to jest mój główny typ na drugi tydzień po zjechaniu z Peljesaca, więc na pewno będę tam uderzał, a kolejny już na wylot to Ujca, ale nie wiem jak tam będzie też z miejscem, bo to malutki kemping.

1 minutę temu, Prusiak napisał:

Mi sie tu bardzo podobało: Camping Vrila.Tylko trzeba tam zaakceptować wieczorne płacze szakali :D.

 

Z Grila dostałem odpowiedź - przynajmniej na termin od 6 sierpnia - że wszystko zajęte

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.