Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

2 godziny temu, PiotrekiWiola napisał:

Po pierwsze to że oryginalny to nie znaczy że od nowości przyczepy a wiem że instalacja była serwisowana i co trzeba było wymieniane. Na szczęście moja przyczepa nie pochodzi z Polskiego rynku. Po drugie ogrzewanie primusa działa właśnie na takim ciśnieniu. Jak podłączyłem reduktor 50mbar to grzejniki były tylko ciepłe a teraz aż parzą. 

I cała przyczepa ma urządzenia gazowe pod ciśnienie 0,5 bara czy sam piec jest z takim ciśnieniem, a pozostałe urządzenia jadą już na karawaningowym ciśnieniu? Poza tym nie kojarzę aby były jakiekolwiek reduktory karawaningowe były przeznaczone do takiego ciśnienia. Pokaż ten oryginał i ten piec. I pokaż inne urządzenia w przyczepie - na jakim ciśnieniu jadą i jak to jest rozwiązane? Masz dwa reduktory?

EDIT. Znalazłem na forum fotkę pieca. Ale  to musi chodzić na osobnym obiegu:

image.thumb.png.23c6c8cea7d0bb5ac3d81743d0af7088.png

jacek00

jacek00

2 godziny temu, PiotrekiWiola napisał:

Po pierwsze to że oryginalny to nie znaczy że od nowości przyczepy a wiem że instalacja była serwisowana i co trzeba było wymieniane. Na szczęście moja przyczepa nie pochodzi z Polskiego rynku. Po drugie ogrzewanie primusa działa właśnie na takim ciśnieniu. Jak podłączyłem reduktor 50mbar to grzejniki były tylko ciepłe a teraz aż parzą. 

I cała przyczepa ma urządzenia gazowe pod ciśnienie 0,5 bara czy sam piec jest z takim ciśnieniem, a pozostałe urządzenia jadą już na karawaningowym ciśnieniu? Poza tym nie kojarzę aby były jakiekolwiek reduktory karawaningowe były przeznaczone do takiego ciśnienia. Pokaż ten oryginał i ten piec. I pokaż inne urządzenia w przyczepie - na jakim ciśnieniu jadą.

EDIT. Znalazłem na forum fotkę pieca. Ale wydaje mi się, że to chodzi na osobnym obiegu:

image.thumb.png.23c6c8cea7d0bb5ac3d81743d0af7088.png

jacek00

jacek00

2 godziny temu, PiotrekiWiola napisał:

Po pierwsze to że oryginalny to nie znaczy że od nowości przyczepy a wiem że instalacja była serwisowana i co trzeba było wymieniane. Na szczęście moja przyczepa nie pochodzi z Polskiego rynku. Po drugie ogrzewanie primusa działa właśnie na takim ciśnieniu. Jak podłączyłem reduktor 50mbar to grzejniki były tylko ciepłe a teraz aż parzą. 

?? Nie znam żadnej przyczepy, która miałaby urządzenia działające z ciśnieniem 0,5 bara! No chyba, że to jest sam piec z takim ciśnieniem, a pozostałe urządzenia jadą już na karawaningowym ciśnieniu Poza tym nie kojarzę aby były jakiekolwiek reduktory karawaningowe przeznaczone do takiego ciśnienia. Pokaż ten oryginał i ten piec. I pokaż inne urządzenia w przyczepie - na jakim ciśnieniu jadą.

jacek00

jacek00

2 godziny temu, PiotrekiWiola napisał:

Po pierwsze to że oryginalny to nie znaczy że od nowości przyczepy a wiem że instalacja była serwisowana i co trzeba było wymieniane. Na szczęście moja przyczepa nie pochodzi z Polskiego rynku. Po drugie ogrzewanie primusa działa właśnie na takim ciśnieniu. Jak podłączyłem reduktor 50mbar to grzejniki były tylko ciepłe a teraz aż parzą. 

?? Nie znam żadnej przyczepy, która miałaby urządzenia działające z ciśnieniem 0,5 bara! Nie ma nawet takich reduktorów karawaningowych.

Pokaż ten oryginał. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.