Skocz do zawartości

Historia edycji

Piotrekm13

Piotrekm13

No i aktualizacja. Żarówki w łazience (wklejam jeszcze raz poniżej) nie wytrzymały majówki. Światło święciło się przez parę godzin (chyba ktoś zapomniał) i jedna żarówka całkiem przepalona, a dwie pozostałe ledwo się "żarzą" czyli świecą, ale bardziej jak do romantycznej kolacji niż żeby coś zrobić przy tym oświetleniu. 

Na początku myślałem że się coś stało z trafo, ale pompki działają normalnie, trumavent również "dmuchało" bez żadnych zakłóceń całą noc. 

Czyli co??? Słaba jakość żarówek???

image.png.ac1273897ffcd399b01f8f0a21d364c0.png

 

Piotrekm13

Piotrekm13

No i aktualizacja. Żarówki w łazience (wklejam jeszcze raz poniżej) nie wytrzymały majówki. Światło święciło się przez parę godzin (chyba ktoś zapomniał) i jedna żarówka całkiem przepalona, a dwie pozostałe ledwo się "żarzą" czyli świecą się ale bardziej jak do romantycznej kolacji niż żeby coś zrobić przy tym oświetleniu. 

Na początku myślałem że się coś stało z trafo, ale pompki działają normalnie, trumavent również "dmuchało" bez żadnych zakłóceń całą noc. 

Czyli co??? Słaba jakość żarówek???

image.png.ac1273897ffcd399b01f8f0a21d364c0.png

 

Piotrekm13

Piotrekm13

No i aktualizacja. Żarówki w łazience (wklejam jeszcze raz poniżej) nie wytrzymały majówki. Światło swięciło sie przez parę godzin (chyba ktoś zapomniał) i jedna żarówka całkiem przepalona, a dwie pozostałe ledwo się "żażą" czyli świecą się ale bardziej jak do romantycznej kolacji niż żeby coś zrobić przy tym oświetleniu. 

Na początku myślałem że się coś stało z trafo, ale pompki działają normalnie, trumavent również "dmuchało" bez żadnych zakłóceń całą noc. 

Czyli co??? Słaba jakość żarówek???

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.