Skocz do zawartości

Historia edycji

leszek

leszek

Uszkodzna termotara . lub zabrudzony elektromagnes termopary ( nie trzyma ) . Od spodu piecyka tam gdzie jest widoczna rurka doprowadzająca gaz , znajduje się obok drugi cienka rurka  . To właśnie przewód teromopary . Biegnie od palnika do elektromagnesu znajdującego się pod dużą nakretką  . U mnie pomogło wykręcenie elektromagnesu , wyczyszczenie . W piecu który masz jest dwie termopary . jedna zamyka zawór stopniowo  pod wpływem temperatury , służy jak regulator temperatury  i ta jak piszesz działa dobrze . A druga odcina dopływ gazu gdy nie ma płomienia . ja piszę o tej drugiej .

leszek

leszek

Uszkodzna termotara . lub zabrudzony elektromagnes termopary ( nie trzyma ) . Od spodu piecyka tam gdzie jest widoczna rurka doprowadzająca gaz , znajduje się obok drugi cienka rurka  . To właśnie przewód teromopary . Biegnie od palnika do elektromagnesu znajdującego się pod dużą nakretką  . U mnie pomogło wykręcenie elektromagnesu , wyczyszczenie . 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.