Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel1966

pawel1966

Nie wiem jak szybko się  uporają z tą inwestycją, ale po moich kilkukrotnych spotkaniach w końcu podjęli decyzję - przy termach Gorący Potok w Szaflarach wkrótce powstanie całoroczny parking dla camperów wyposażony w samoobsługowe słupki Camper System. Długo to trwało, przeszkodziła trochę oczywiście sytuacja związana z pandemią, ale właściciel Camper System potwierdził mi że startujemy z budową. Tak więc będzie tam przygotowany dość duży parking z ogrzewanymi, całorocznymi słupkami wyposażonymi z wodę, zrzut WC, i gniazda 230V. nie wiem tylko jeszcze czy będzie to samoobsługowy parking z możliwością opłaty kartą albo gotówką czy będzie brama i płatność w kasie...to się wkrótce wyjaśni  Odwiedziłem na południu wiele takich miejsc i są nadzieje że takich parkingów z infrastrukturą będzie coraz więcej... ale to rodzi się oczywiście w bólach, bo wymaga inwestycji a z tym żeby wciągnąć "dutki" z kieszeni jak zwykle bywa problem:):) No ale cały czas nad tym pracuję, powoli mozolnie i do przodu. na szczęscie oni wszyscy widzą, że odwrotu nie ma i ilość turystów przyjeżdzających na baseny kamperami i z przyczepami wymaga tego żeby takie miejsca twocyć bo z tego mogą być...jakieś tam dutki. To najbardziej przemawia do górali...tylko to wymaga czasu:):)

pawel1966

pawel1966

Nie wiem jak szybko się  uporają z tą inwestycją, ale po moich kilkukrotnych spotkaniach w końcu podjęli decyzję - przy termach Gorący Potok w Szaflarach wkrótce powstanie całoroczny parking dla camperów wyposażony w samoobsługowe słupki Camper System. Długo to trwało, przeszkodziła trochę oczywiście sytuacja związana z pandemią, ale właściciel Camper System potwierdził mi że startujemy z budową. Tak więc będzie tam przygotowany dość duży słupek ze słupkami wyposażonymi z wodę, zrzut WC, i gniazda 230V.  Odwiedziłem na południu wiele takich miejsc i są nadzieje że takich parkingów z infrastrukturą będzie coraz więcej... ale to rodzi się oczywiście w bólach, bo wymaga inwestycji a z tym żeby wciągnąć "dutki" z kieszeni jak zwykle bywa problem:):) No ale cały czas nad tym pracuję, powoli mozolnie i do przodu. na szczęscie oni wszyscy widzą, że odwrotu nie ma i ilość turystów przyjeżdzających na baseny kamperami i z przyczepami wymaga tego żeby takie miejsca twocyć bo z tego mogą być...jakieś tam dutki. To najbardziej przemawia do górali...tylko to wymaga czasu:):)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.