Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

7 godzin temu, kuba napisał:

Przypuszczam że problem zaczął się wraz z odklejeniem górnej okleiny drzwi, tej która zabezpiecza górną krawędź. Tam zaczął się proces wnikania wilgoci i paczenia drzwi.

Jest to wysoce prawdopodobne

Zatem może - czym się strułeś tym się lecz - na kaca bania a na drzwi ponowne odklejenie tej oleiny i nawilgocenie naprężenie przeciwnie i suszenie :) 

 

7 godzin temu, kuba napisał:

Myślałem też o dorobieniu drzwi z płyty, ale obawiam się że po jednym sezonie problem powroci. 

Niekoniecznie wróci. Sklejka+okleina+dobrze przyklejone obrzeże tylko czy podbierzesz gdzieś identyczną wątpię.  Jeśli taka droga to pogadaj z Duni-N.Sącz to bardzo sensowni ludzie  - miewają sklejki okleinowane.  Natomiast widzę że masz drzwi zaoblone z tym będzie największy problem bo tego nie zrobisz nawet jak kupisz identyczną sklejkę.
To trzeba by z surowej frezować i dopiero laminować a to już jest trochę zabawy i ciężko będzie też podebrać identyczny laminat.
W Grzebowilku gadałem z Marcinem - pokazywał mi w katalogu coś jak ni to mocna folia ni to okleina - to chyba było z Reimo własnie pod kampery i przyczepy  i sporo wzorów ale nie pamiętam dokładnie.Jakbyś potrzebował odezwij się dam Ci telefon to sobie z Nim pogadasz.

smok_wawelski

smok_wawelski

7 godzin temu, kuba napisał:

Przypuszczam że problem zaczął się wraz z odklejeniem górnej okleiny drzwi, tej która zabezpiecza górną krawędź. Tam zaczął się proces wnikania wilgoci i paczenia drzwi.

Jest to wysoce prawdopodobne

Zatem może - czym się strułeś tym się lecz - na kaca bania a na drzwi ponowne odklejenie tej oleiny i nawilgocenie naprężenie przeciwnie i suszenie :) 

 

7 godzin temu, kuba napisał:

Myślałem też o dorobieniu drzwi z płyty, ale obawiam się że po jednym sezonie problem powroci. 

Niekoniecznie wróci. Sklejka+okleina+dobrze przyklejone obrzeże tylko czy podbierzesz gdzieś identyczną wątpię.  Jeśli taka droga to pogadaj z Duni-N.Sącz to bardzo sensowni ludzie  - miewają sklejki okleinowane.  Natomiast widzę że masz drzwi zaoblone z tym będzie największy problem bo tego nie zrobisz nawet jak kupisz identyczną sklejkę.
To trzeba by z surowej frezować i dopiero laminować a to już jest trochę zabawy i ciężko będzie też podebrać identyczny laminat.
W Grzebowilku gadałem z Marcinem - pokazywał mi w katalogu coś jak ni to mocna folia ni to okleina - to chyba było z Reimo własnie pod kampery i przyczepy  i sporo wzorów ale nie pamiętam dokładnie.
Jakbyś potrzebował odezwij się dam Ci telefon to sobie z Nim pogadasz.

smok_wawelski

smok_wawelski

7 godzin temu, kuba napisał:

Przypuszczam że problem zaczął się wraz z odklejeniem górnej okleiny drzwi, tej która zabezpiecza górną krawędź. Tam zaczął się proces wnikania wilgoci i paczenia drzwi.

Jest to wysoce prawdopodobne

Zatem może - czym się strułeś tym się lecz - na kaca bania a na drzwi ponowne odklejenie tej oleiny i nawilgocenie naprężenie przeciwnie i suszenie :) 

 

7 godzin temu, kuba napisał:

Myślałem też o dorobieniu drzwi z płyty, ale obawiam się że po jednym sezonie problem powroci. 

Niekoniecznie wróci. Sklejka+okleina+dobrze przyklejone obrzeże tylko czy podbierzesz gdzieś identyczną wątpię.  Jeśli taka droga to pogadaj z Duni-N.Sącz to bardzo sensowni ludzie  - miewają sklejki okleinowane.

smok_wawelski

smok_wawelski

7 godzin temu, kuba napisał:

Przypuszczam że problem zaczął się wraz z odklejeniem górnej okleiny drzwi, tej która zabezpiecza górną krawędź. Tam zaczął się proces wnikania wilgoci i paczenia drzwi.

Jest to wysoce prawdopodobne

Zatem może - czym się strułeś tym się lecz - na kaca bania a na drzwi ponowne odklejenie tej oleiny i nawilgocenie naprężenie przeciwnie i suszenie :) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.