Skocz do zawartości

Historia edycji

Jarosław69

Jarosław69

mikmik - to takie uproszczenie myślowe.

Jeszcze raz na skrót - 

1/kompletnie nielogiczny koszt po odbiorze auta fabrycznie nowego

2/zagrożenie ze strony partaczy ,którzy ZAWSZE  zostawią po sobie ślady na lakierze , tapicerce itp,itd

Jak ktoś znajduje miliony na ulicy to dlaczego nie - ale jeśli musi się choć trochę na to narobić to szanuje własne pieniądze.

Uogólnienie - wszystkie niemieckie marki w wersji bez haka fabrycznego są zbiedzone o cieńsze chłodnice itp,itd.

Problem nie występuje w 2-cj japońcach jakie wymieniłem. Tam wszystko gra już fabrycznie a hak to formalność o ludzkich kosztach.

Mam nadzieję ,że wersja uproszczona jest łatwiejsza do strawienia. Pozdro :-)

 

Przerabiałem zagadnienie w/wym marek na sobie więc wiem jak to wygląda w realu.

Jarosław69

Jarosław69

mikmik - to takie uproszczenie myślowe.

Jeszcze raz na skrót - 

1/kompletnie nielogiczny koszt po odbiorze auta fabrycznie nowego

2/zagrożenie ze strony partaczy ,którzy ZAWSZE  zostawią po sobie ślady na lakierze , tapicerce itp,itd

Jak ktoś znajduje miliony na ulicy to dlaczego nie - ale jeśli musi się choć trochę na to narobić to szanuje własne pieniądze.

Uogólnienie - wszystkie niemieckie marki w wersji bez haka fabrycznego są zbiedzone o cieńsze chłodnice itp,itd.

Problem nie występuje w 2-cj japońcach jakie wymieniłem. Tam wszystko gra już fabrycznie a hak to formalność o ludzkich kosztach.

Mam nadzieję ,że wersja uproszczona jest łatwiejsza do strawienia. Pozdro :-)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.