Skocz do zawartości

Historia edycji

Dotnet9000

Dotnet9000

Przyczepa ostatnie lata była na pewno garażowania co w sumie widac po stanie. Na pewno kiedyś ciekla w lewym tylnim narożniku (przeciwna strona do łazienki) ale teraz było tam sucho  i obecnie przeciek a właściwie podciekalo od spodu przy baliście w dolnej części. Osuszylem to ponawiercalem otwory od środka w narozniku i wpuściłem D4 od środka, wypłynął na dole przy baliście więc powinno to być teraz szczelne. I to były jedyne miejsca problematyczne jakie znalazłem.

Liczę że jednak nie będzie to jakaś ukryta zgnilizna. Szafki które odeszły są w środkowej części a miejsca które znalazłem w narożnikach. Co ciekawe ściany łazienki nie odchodzą od ściany.

Dotnet9000

Dotnet9000

Przyczepa ostatnie lata była na pewno garażowania co w sumie widac po stanie. Na pewno kiedyś ciekla w lewym tylnim narożniku (przeciwna strona do łazienki) ale teraz było tam sucho  i obecnie przeciek a właściwie podciekalo od spodu przy baliście w dolnej części. Osuszylem to ponawiercalem otwory od środka w narozniku i wpuściłem D4 od środka, wypłynął na dole przy baliście więc powinno to być teraz szczelne. I to były jedyne miejsca problematyczne jakie znalazłem.

Liczę że jednak nie będzie to jakaś ukryta zgnilizna.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.