Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

Dziękuje Radku za potwierdzenie - no i proste da się  normalnie,  no da się. Przecież ten tryb jest naprawdę super prosty i wg mnie zarówno normalny jak i zapewniający bezpieczeństwo jak i  strawny dla kieszeni "Kowalskiego" wszyscy są happy i jest bezpiecznie -  jakby wspomniane "dzieci" p. Adama miały tak tutaj klaskałyby uszami a ja zaklaskałbym jako pierwszy :) .  Czemu więc nie wprowadzić tego nad Wisłą ?  Czemu nie brać przykładu ze sprawdzonych dobrych wzorców ? 
Jasne że za czyjąś wiedzę, pracę nawet jak to tylko adaptacja typówki, wzięcie odpowiedzialności za poprawne wytyczne i nadzór trzeba zapłacić - tak trzeba - pytanie tylko ile jest kwotą adekwatną a ile łupieżczą.
Przechodząc  na warunki w PL - oferta jednej z krakowskich firm zajmujących się tymi rzeczami to ok. 12,000zł 
W tym  2 fotele nówki z Intapa  to ca 4000-5000zł niech dojdą szyny, klej itp jeszcze 1000 więc mamy 6000 tu nie uszczkniemy tego - dorzućmy tu jeszcze 1000 za montaż
Mamy 5000zł  za jakiś iluzoryczny nadzór i wspomniane przez Radka 100-200eur  to jednak jest spora wielokrotna różnica, mało tego ta różnica powiększy również podstawę do wyliczenia należnej akcyzy w myśl ustawy która niebawem wejdzie - chore - no chore nie dlatego że mnie dotyczy i mi nie pasi  - to po prostu logicznie chore bo utrąca zarówno mnie jak i tego krakowskiego przedsiębiorcę co wykonuje takowe przeróbki i nimi zarabia na życie a nabija kasę nie wiadomo komu a nie służy tylko bezpieczeństwu jak nam się wmawia.
 

smok_wawelski

smok_wawelski

Dziękuje Radku za potwierdzenie - no i proste da się  normalnie,  no da się. Przecież ten tryb jest naprawdę super prosty i wg mnie zarówno normalny jak i zapewniający bezpieczeństwo jak i  strawny dla kieszeni "Kowalskiego" wszyscy są happy i jest bezpiecznie -  jakby wspomniane "dzieci" p. Adama miały tak tutaj klaskałyby uszami a ja zaklaskałbym jako pierwszy :) .  Czemu więc nie wprowadzić tego nad Wisłą ?  Czemu nie brać przykładu ze sprawdzonych dobrych wzorców ? 
Jasne że za czyjąś wiedzę, pracę nawet jak to tylko adaptacja typówki, wzięcie odpowiedzialności za poprawne wytyczne i nadzór trzeba zapłacić - tak trzeba - pytanie tylko ile jest kwotą adekwatną a ile łupieżczą.
Przechodząc  na warunki w PL - oferta jednej z krakowskich firm zajmujących się tymi rzeczami to ok. 12,000zł 
W tym  2 fotele nówki z Intapa  to ca 4000-5000zł niech dojdą szyny, klej itp jeszcze 1000 więc mamy 6000 tu nie uszczkniemy tego - dorzućmy tu jeszcze 1000 za montaż
Mamy 5000zł  za jakiś iluzoryczny nadzór i wspomniane przez Radka 100-200eur  to jednak jest spora wielokrotna różnica, mało tego ta różnica powiększy również podstawę do wyliczenia należnej akcyzy w myśl ustawy która niebawem wejdzie - chore - no chore nie dlatego że mnie dotyczy i mi nie pasi  - to po prostu logicznie chore bo utrąca zarówno mnie jak i tego krakowskiego przedsiębiorcę co wykonuje takowe przeróbki i nimi zarabia na życie a nabija kasę nie wiadomo komu

smok_wawelski

smok_wawelski

Dziękuje Radku za potwierdzenie - no i proste da się  normalnie,  no da się. Przecież ten tryb jest naprawdę super prosty i wg mnie zarówno normalny jak i zapewniający bezpieczeństwo jak i  strawny dla kieszeni "Kowalskiego" wszyscy są happy i jest bezpiecznie -  jakby wspomniane "dzieci" p. Adama miały tak tutaj klaskałyby uszami a ja zaklaskałbym jako pierwszy :) .  Czemu więc nie wprowadzić tego nad Wisłą ?  Czemu nie brać przykładu ze sprawdzonych dobrych wzorców ? 
Jasne że za czyjąś wiedzę, pracę nawet jak to tylko adaptacja typówki, wzięcie odpowiedzialności za poprawne wytyczne i nadzór trzeba zapłacić - tak trzeba - pytanie tylko ile jest kwotą adekwatną a ile łupieżczą.
Przechodząc  na warunki w PL - oferta jednej z krakowskich firm zajmujących się tymi rzeczami to ok. 12,000zł 
W tym  2 fotele nówki z Intapa  to ca 4000-5000zł niech dojdą szyny, klej itp jeszcze 1000 więc mamy 6000 tu nie uszczkniemy tego - dorzućmy tu jeszcze 1000 za montaż
Mamy 5000zł  za jakiś iluzoryczny nadzór i wspomniane przez Radka 100-200eur  to jednak jest spora wielokrotna różnica, mało tego ta różnica powiększy również podstawę do wyliczenia należnej akcyzy w myśl ustawy która niebawem wejdzie - chore - no chore nie dlatego że mnie dotyczy i mi nie pasi  - to po prostu logicznie chore

smok_wawelski

smok_wawelski

Dziękuje Radku za potwierdzenie - no i proste da się  normalnie,  no da się - czemu więc nie wprowadzić go nad Wisłą ?  czemu nie brać przykładu ze sprawdzonych dobrych wzorców ?  Przecież ten tryb jest naprawdę super prosty i wg mnie zarówno normalny jak i zapewniający bezpieczeństwo jak i  strawny dla kieszeni "Kowalskiego" wszyscy są happy i jest bezpiecznie -  jakby wspomniane "dzieci" p. Adama miały tak tutaj klaskałyby uszami a ja zaklaskałbym jako pierwszy :) .  
Jasne że za czyjąś wiedzę, pracę nawet jak to tylko adaptacja typówki, wzięcie odpowiedzialności za poprawne wytyczne i nadzór trzeba zapłacić - tak trzeba - pytanie tylko ile jest kwotą adekwatną a ile łupieżczą.
Przechodząc  na warunki w PL - oferta jednej z krakowskich firm zajmujących się tymi rzeczami to ok. 12,000zł 
W tym  2 fotele nówki z Intapa  to ca 4000-5000zł niech dojdą szyny, klej itp jeszcze 1000 więc mamy 6000 tu nie uszczkniemy tego - dorzućmy tu jeszcze 1000 za montaż
Mamy 5000zł  za jakiś iluzoryczny nadzór i wspomniane przez Radka 100-200eur  to jednak jest spora wielokrotna różnica, mało tego ta różnica powiększy również podstawę do wyliczenia należnej akcyzy w myśl ustawy która niebawem wejdzie - chore - no chore nie dlatego że mnie dotyczy i mi nie pasi  - to po prostu logicznie chore

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.