Skocz do zawartości

Historia edycji

Zbyszek

Zbyszek

Witam,  chciałbym jakimś środkiem, może wosk do karoserii samochodowych poprawić, ale też zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi blachę (lakier) na dachu przyczepy.  Zauważyłem, że istniejący lakier (chyba inny niż na ścianach bocznych) utlenił się. Przyczepa wiekowa (1997 rocznik - angielka), jak przejadę ręka po dachu, mam na ręce biały nalot, powierzchnia jest chropowata. Może macie  "pomysła"  czym pokryć dach na nadchodzące już wielkimi krokami, wiosenno - letnie słońce, deszcz, itp

Zbyszek

Zbyszek

Witam,  chciałbym jakimś środkiem, może wosk do karoserii samochodowych poprawić, ale też zabezpieczyc przed warunkami atmosferycznymi blache (lakier) na dachu przyczepy.  Zauważyłem, że istniejący lakier (chyba inny niz na scianach bocznych) utlenił się. Przyczepa wiekowa (1997 rocznik - angielka), jak przejadę ręka po dachu, mam na rece biały nalot, powierzchnia jest chropowana. Może macie  "pomysła"  czym pokryć dach na nadchodzace już wielkimi krokami, wiosenno - letnie słończe, deszcz, itp

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.