Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

35 minut temu, Mars napisał:

 My sobie tutaj żartujemy, a potem przyjdzie klient z płaczem, że przecież na forum mu tak podpowiedzieli hehe. Dobra maksyma: lepiej mniej.  

No ja pisałem całkowicie poważnie. O ile ktoś do tego 1/33 się w ogóle doczepi, to udawać głupa w takim wypadku i upierać się, że DMC się zaokrągla w górę :D Przecież te kilka kg to wg mnie absurd w tym wypadku i nie robi żadnej różnicy. Ja rozumiem, że kiedy wychodzi komuś z przelicznika, że może ciągnąć 1300 a ciągnie 1500, ale 1492 vs 1500 kg? ?  Oczwyiście jak ktoś ma możliwość obniżenia tego DMC w takim wypadku do 1490 kg to niech obniża, ale jeśli nie ma możliwości to co zrobić? Szukać innej budy a dobrą sztukę odpuścić? Zmieniać auto? Dla tych kilku kg? 

jacek00

jacek00

25 minut temu, Mars napisał:

 My sobie tutaj żartujemy, a potem przyjdzie klient z płaczem, że przecież na forum mu tak podpowiedzieli hehe. Dobra maksyma: lepiej mniej.  

No ja pisałem całkowicie poważnie. O ile ktoś do tego 1/33 się w ogóle doczepi, to udawać głupa w takim wypadku i upierać się, że DMC się zaokrągla w górę :D Przecież te kilka kg to wg mnie absurd w tym wypadku i nie robi żadnej różnicy. Ja rozumiem, że kiedy wychodzi komuś z przelicznika, że może ciągnąć 1300 a ciągnie 1500, ale 1492 vs 1500 kg? ?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.