Skocz do zawartości

Historia edycji

PanSamochodzik

PanSamochodzik

14 godzin temu, lbuster napisał:

le coś tam cyknąłem w trakcie "porannego" spaceru:

Oj! Poldek naprawdę cudo! Choć szczerze jestem ciekaw, jak właściciel uzyskał do niego żółte tablice, bo mam wrażenie, że to graniczy z cudem. Np. w małopolsce, gdzie mieszkam, to bardzo trudne! Auto z seryjnej i  masowej produkcji, ma niewielkie szanse na taki status, a szczególnie, jeżeli nie ma odpowiedniego wieku - a ten Poldek ma MAX 27 lat.

Pozdro! T.

PS. Sam   mam Polda  94' w garażu i myślę co z nim zrobić, bo raczej na zabytek się nie uda :(

PanSamochodzik

PanSamochodzik

14 godzin temu, lbuster napisał:

le coś tam cyknąłem w trakcie "porannego" spaceru:

Oj! Poldek naprawdę cudo! Choć szczerze jestem ciekaw, jak właściciel uzyskał do niego żółte tablice, bo mam wrażenie, że to graniczy z cudem. Np. w małopolsce, gdzie mieszkam, to bardzo trudne! Auto z seryjnej i  masowej produkcji, ma niewielkie szanse na taki status, a szczególnie, jeżeli nie ma odpowiedniego wieku - a ten Poldek ma MAX 27 lat.

Pozdro! T.

PS. Sam   mam Polda  94' w garażu i myślę co z nim zrobić, bo raczej na zabytek nie ma szans :(

PanSamochodzik

PanSamochodzik

14 godzin temu, lbuster napisał:

le coś tam cyknąłem w trakcie "porannego" spaceru:

Oj! Poldek naprawdę cudo! Choć szczerze jestem ciekaw, jak właściciel uzyskał do niego żółte tablice, bo mam wrażenie, że to graniczy z cudem. Np. w małopolsce, gdzie mieszkam, to bardzo trudne! Auto z seryjnej i  masowej produkcji, ma niewielkie szanse na taki status, a szczególnie, jeżeli nie ma odpowiedniego wieku - a ten Poldek ma MAX 27 lat.

Pozdro! T.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.