Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

48 minut temu, jubi-tom napisał:

Tak jest szablon ,kwestia rozmierzenia .
Po prostu jakoś ciężko przychodzi mi myśl cięcia własnej przyczepy.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Edit, rada z nawiercaniem jest bez sensu - bo potrzebujesz blachę do drzwiczek ;) Poszukaj jak @kalapan montował u siebie kibelek, może tam czegoś się dowiesz.

Tak czy inaczej widzę inny problem. Mogłeś kupić inny model kibelka, który fabrycznie występował u Ciebie. Ten model jest za wąski, ale jeśli już go masz to ja bym osobiście dosunął go do lewej ściany, tak aby można było wygodnie usiąść, a wszelkie maskowanie przerwy zrobił z prawej strony.

W takim układzie jak przymierzyłeś poniżej będzie Ci się zwyczajnie niewygodnie siedziało.

image.png.10d11726ec132a582adb7251455d8b26.png

jacek00

jacek00

40 minut temu, jubi-tom napisał:

Tak jest szablon ,kwestia rozmierzenia .
Po prostu jakoś ciężko przychodzi mi myśl cięcia własnej przyczepy.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Edit, rada z nawiercaniem jest bez sensu - bo potrzebujesz blachę do drzwiczek ;) 

Tak czy inaczej widzę inny problem. Mogłeś kupić inny model kibelka, który fabrycznie występował u Ciebie. Ten model jest za wąski, ale jeśli już go masz to ja bym osobiście dosunął go do lewej ściany, tak aby można było wygodnie usiąść, a wszelkie maskowanie przerwy zrobił z prawej strony.

W takim układzie jak przymierzyłeś poniżej będzie Ci się zwyczajnie niewygodnie siedziało.

image.png.10d11726ec132a582adb7251455d8b26.png

jacek00

jacek00

36 minut temu, jubi-tom napisał:

Tak jest szablon ,kwestia rozmierzenia .
Po prostu jakoś ciężko przychodzi mi myśl cięcia własnej przyczepy.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Ja bym od środka przyłożył całe wc, obrysował otwór i nawiercił w 4 rogach. Wtedy z drugiej strony masz już punkt odniesienia - przykładasz szablon od thetforda i robisz odpowiedni otwór zgodnie ze sztuką. 

Tak czy inaczej widzę inny problem. Mogłeś kupić inny model kibelka, który fabrycznie występował u Ciebie. Ten model jest za wąski, ale jeśli już go masz to ja bym osobiście dosunął go do lewej ściany, tak aby można było wygodnie usiąść, a wszelkie maskowanie przerwy zrobił z prawej strony.

W takim układzie jak przymierzyłeś poniżej będzie Ci się zwyczajnie niewygodnie siedziało.

image.png.10d11726ec132a582adb7251455d8b26.png

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.