Skocz do zawartości

Historia edycji

DarekSłupsk

DarekSłupsk

20 minut temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze (przyjaciel pracuje w fabryce mebli AJ :) Nowa wykładzina, nowy i lżejszy zlew. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala od cywilizacji. Mam tego za dużo na codzień. Jedynie od czasu do czasu zamierzam spotkać sie z członkami tego forum. 

Co do wody. Zamierzam zastosować  filtr i uzupełniać wodę z jezior  rzek lub deszczówkę. 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

18 minut temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze (przyjaciel pracuje w fabryce mebli AJ :) Nowa wykładzina, nowy i lżejszy zlew. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala od cywilizacji. Mam tego za dużo na codzień. Jedynie od czasu do czasu zamierzam spotkać sie z członkami tego forum. 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

14 minut temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze, nowa wykładzina, nowy i lżejszy zlew. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala od cywilizacji. Mam tego za dużo na codzień. Jedynie od czasu do czasu zamierzam spotkać sie z członkami tego forum. 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

13 minut temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze, nowa wykładzina, nowy i lżejszy zlew. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala cywilizacji i innych ludzi. Mam tego za dużo na codzień. Jedynie od czasu do czasu zamierzam spotkać sie z członkami tego forum. 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

12 minut temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze. Zlew nowy i lżejszy. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala cywilizacji i innych ludzi. Mam tego za dużo na codzień. Jedynie od czasu do czasu zamierzam spotkać sie z członkami tego forum. 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

10 minut temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze. Zlew nowy i lżejszy. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala cywilizacji i innych ludzi. Mam tego za dużo na codzień. Jedynie od czasu do czasu zamiwrzam spotkać sie z członkami tego forum. 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

2 minuty temu, marek230482 napisał:

A ja myślałem że będzie ładna stolarka :) 

Widzę, że się zbroisz na dzikusa :) to radzę zabierać więcej wody :)

Stolarka zostaje bo angielscy gamonie budując te przyczepy najpierw montowali szafki a potem poszycie zewnętrzne. Więc nie da sie ich zdemontować. 

Szafki i szufladu beda pomalowane specjalną farbą do drewna lub wymienione tylko fronty jak malowanie nie przyniesie oczekawinego efektu. Nowe okucia. Blaty nowe i cieńsze. Zlew nowy i lżejszy. 

Tak przystosowuje ją głównie do miejsc z dala od maszyn i innych ludzi. Mam tego za dużo na codzień. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.