Skocz do zawartości

Historia edycji

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie, bo dokładam kilka rzeczy stałych, około 150kg.

Będę wszystko ważył i sprawdzał nacisk na hak. Dokładam:

Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam:

PRLowski piekarnik, dwie ciezkie szybki kuchenki (poziomą nad palnikami i pionową boczną) wszystkie zasłonki, drzwiczki drewniane zabudowy lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielające przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie, bo dokładam kilka rzeczy stałych, około 150kg.

Będę wszystko ważył i sprawdzał nacisk na hak. Dokładam:

Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam:

PRLowski piekarnik, wszystkie zasłonki, drzwiczki drewniane zabudowy lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielające przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie, bo dokładam kilka rzeczy stałych, około 150kg.

Będę wszystko ważył i sprawdzał nacisk na hak. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam  PRLowski piekarnik, wszystkie zasłonki, drzwiczki drewniane zabudowy lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielające przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie, bo dokładam kilka rzeczy stałych, około 150kg.

Będę wszystko ważył i sprawdzał nacisk na hak. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam  PRLowski piekarnik, drzwiczki drewniane zabudowy lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielające przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie, bo dokładam kilka rzeczy stałych, około 150kg.

Będę wszystko ważył i sprawdzał nacisk na hak. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam  PRLowski piekarnik, drzwiczki lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielające przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie, bo dokładam kilka rzeczy stałych, około 150kg.

Będę wszystko ważył i sprawdzał nacisk na hak. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam  PRLowski piekarnik, drzwiczki lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielającą przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie okolo 170kg, ponieważ dokładam kilka rzeczy stałych. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam  PRLowski piekarnik, drzwiczki lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielającą przestrzeń tylna i szklane od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

3 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie okolo 170kg, ponieważ dokładam kilka rzeczy stałych. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usuwam  PRLowski piekarnik, drzwiczki lodówki. Drewniane drzwiczki oddzielającą przestrzeń tylna i szkakne od prysznica (zastąpię zasłonkami) Cale oświetlenie będzie lekkie i ledowe. Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

2 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie okolo 170kg, ponieważ dokładam kilka rzeczy stałych. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10szt. Aku. AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usunę  PRLowski piekarnik. (nie jest mi potrzebny)  Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

2 godziny temu, Dioblik napisał:

A i ja Chetnie popatrze na zmiane "środka" ciekawe o ile zmieni się masa ? Raczej nie będzie mniejsza:)

Masa na pewno wzrośnie okolo 170kg, ponieważ dokładam kilka rzeczy stałych. Zbiorniki lpg 50L, na wode czystą 70-100L, solar na dach, TV i 10 bateri AGM 7.2Ah (26kg)

Masa własna 825kg. DMC 1200kg. 

Usunę  PRLowski piekarnik. (nie jest mi potrzebny)  Zastanawiam sie tez nad usunięciem drugiego zlewu i kranu. A w jego miejsce dać stały zbiornik na wode. Skoro jest duży przy kuchence i jest prysznic... Korzystacie z dwóch zlewów??? 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.