Skocz do zawartości

Historia edycji

DarekSłupsk

DarekSłupsk

2 godziny temu, Larysa napisał:

Witaj Darku! Wydaje mi się, że masz 4 łóżka. Dwa duże do rozkładania, nad stolikiem z kanapkami ta półka to też  do rozkładania dla dziecka, ale sama kanapka ze stolikiem też powinna być do rozkładania. Chyba się nie mylę?

Hej Larysa.

Możliwe. Może nawet model przyczepy na to wskazuje 520-4. Ale to chyba ilość osób a nie łóżek.

Ja z przodu traktuję jako jedno (po rozłożeniu) Dla 3 osób. A to nad stolikiem jako drugie , dla jednej osoby. Czyli po mojemu dwa łóżka dla 4 osób ? 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

1 godzinę temu, Larysa napisał:

Witaj Darku! Wydaje mi się, że masz 4 łóżka. Dwa duże do rozkładania, nad stolikiem z kanapkami ta półka to też  do rozkładania dla dziecka, ale sama kanapka ze stolikiem też powinna być do rozkładania. Chyba się nie mylę?

Możliwe. Może nawet model przyczepy na to wskazuje 520-4. Ale to chyba ilość osób a nie łóżek.

Ja z przodu traktuję jako jedno (po rozłożeniu) Dla 3 osób. A to nad stolikiem jako drugie , dla jednej osoby. Czyli po mojemu dwa łóżka dla 4 osób ? 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.