Skocz do zawartości

Historia edycji

ufolz

ufolz

6 godzin temu, Voku napisał:

Tak jak ci pisałem, Jazda w weekend to duże ryzyko kolejek na granicach. Wszystko zależy od Niemieckich Turków, jak będzie ich jechać tyle co zwykle to stracisz pół dnia na granicach i poznasz co to znaczy wciskanie się na piątego. Ja się już wyleczyłem z jazdy w weekend przez te granice. 

Na Baćkach nie masz Turków, tam tylko UE i Serbia. Bylem świadkiem jak na niemieckich blachach turka zawrocili. Nawet Szwajcaria sie tam nie pcha.

Jacek jak dojedziesz wczesniej przed 19 godz. To mozesz sie pokisic na dwie kolejne miejscowki. Przy jeziorkj w Subotice lub przy wiatraku na Baćka Topola. 

My Turcje rozwazamy mocno...

Jeszcze tylko znajomych namowic..

ufolz

ufolz

6 godzin temu, Voku napisał:

Tak jak ci pisałem, Jazda w weekend to duże ryzyko kolejek na granicach. Wszystko zależy od Niemieckich Turków, jak będzie ich jechać tyle co zwykle to stracisz pół dnia na granicach i poznasz co to znaczy wciskanie się na piątego. Ja się już wyleczyłem z jazdy w weekend przez te granice. 

Na Baćkach nie masz Turków, tam tylko UE i Serbia. Bylem świadkiem jak na niemieckich blachach turka zawrocili. Nawet Szwajcaria sie tam nie pcha.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.