Skocz do zawartości

Historia edycji

KrzysztofCC

KrzysztofCC

11 minut temu, Początkująca napisał:

Jakie masz uwagi na nie? 

Bo z niewiadówki w razie co nie zrezygnowałam i dalej aktualne jest żebym ja kupiła w sobotę 

Po pierwsze przyczepa jest zdekompletowana. Widać miejsca gdzie ewidentnie ktoś przydrutował. Po drugie wywietrznik na pół ściany koło drzwi wstawiony byle jak w bliżej nieokreślonym celu. Po trzecie w bakiście jakieś czarne plamy „czegoś”. Zaniedbany egzemplarz nie warty uwagi (moim zdaniem)

Aha i jeszcze jedno. Jeśli ktoś faktycznie suszył naczynia na tym ociekaczu w kuchni to czuje ze wszystko wokół jest zgnite  

725A5676-B4AE-4B66-A243-9B1B2F5BC799.png

KrzysztofCC

KrzysztofCC

4 minuty temu, Początkująca napisał:

Jakie masz uwagi na nie? 

Bo z niewiadówki w razie co nie zrezygnowałam i dalej aktualne jest żebym ja kupiła w sobotę 

Po pierwsze przyczepa jest zdekompletowana. Widać miejsca gdzie ewidentnie ktoś przydrutował. Po drugie wywietrznik na pół ściany koło drzwi wstawiony byle jak w bliżej nieokreślonym celu. Po trzecie w bakiście jakieś czarne plamy „czegoś”. Zaniedbany egzemplarz nie warty uwagi (moim zdaniem)

725A5676-B4AE-4B66-A243-9B1B2F5BC799.png

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.