Skocz do zawartości

Historia edycji

beniamin82

beniamin82

To nie tylko samochody. W motocyklach dzieje się już od dawna. Na początku sprzedawano pod brandingiem, na przykład w Polsce dla Junaka, kupowano marki Europejskie Banelli, Motomorini i tak dalej. A w piątek 23.02.2024 wracałem z Warszawy z premiery motocykli chińskich wprowadzanych na rynek Polski pod własną marką QJMOTOR. I nawet w prywatnych, wieczornych rozmowach z innymi dziennikarzami nikt nie był zdziwiony jakością. Zdziwiła nas wszystkich cena. 

Tu nakreśliłem kilka słów: https://www.scigacz.pl/Motocykle,QJMotor,w,Polsce,Jakie,modele,i,ile,kosztuja,49214.html

Gonią japońską konkurencję jak nigdy. A co mnie dziwi najbardziej to to że Europejski producent motocykli, jakim jest BMW, świętuje 18 lecie współpracy z marką Loncin, która sprzedaje w Europie motocykle z silnikami kopiowanymi z BMW właśnie. Loncin produkuje silniki dla BMW... więc wiecie jakiej jakości te klony...

Ja myślę że auta pod marką MG to będą jeszcze przez kilka lat, a potem już pod SAIC-em bezpośrednio. I nikomu to nie będzie robiło różnicy.

beniamin82

beniamin82

To nie tylko samochody. W motocyklach dzieje się już od dawna. Na początku sprzedawano pod brandingiem, na przykład w Polsce dla Junaka, kupowano marki Europejskie Banelli, Motomorini i tak dalej. A w piątek 23.02.2024 wracałem z Warszawy z premiery motocykli chińskich wprowadzanych na rynek Polski pod własną marką QJMOTOR. I nawet w prywatnych, wieczornych rozmowach z innymi dziennikarzami nikt nie był zdziwiony jakością. Zdziwiła nas wszystkich cena. 

Tu nakreśliłem kilka słów: https://www.scigacz.pl/Motocykle,QJMotor,w,Polsce,Jakie,modele,i,ile,kosztuja,49214.html

Gonią japońską konkurencję jak nigdy. A co mnie dziwi najbardziej z Europejski producent motocykli, jakim jest BMW, świętuje 18 lecie współpracy z marką Loncin, która sprzedaje w Europie motocykle z silnikami kopiowanymi z BMW właśnie. Loncin produkuje silniki dla BMW... więc wiecie jakiej jakości te klony...

Ja myślę że auta pod marką MG to będą jeszcze przez kilka lat, a potem już pod SAIC-em bezpośrednio. I nikomu to nie będzie robiło różnicy.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.