Skocz do zawartości

Historia edycji

BuryKocur

BuryKocur

W dniu 4.01.2024 o 13:55, czyś napisał(a):

Sterowanie klimą z "tableta" dla tych, którzy nie mieli do czynienia - oczywiście temperatura, całkowite wyłączenie, synchro P/L strona, a co do konkretów opcje automatycznej klimy (octavia IV):

- "dobra widoczność"

- "ogrzej stopy"

- "ogrzej dłonie"

- "schłódź stopy" 

- "świeże powietrze"

Chwała Panu na wysokości, że w Kodiaqu powyższe funkcje są pod gałkami lub jeszcze pod zwykłymi przyciskami - i był jeden z powodów, z którego odrzuciłem nową Octavię, dołożyłem dudków i wziąłem Kodiaqa...

Niemniej obawiam się, że to już jest ostatnie tchnienie dobrego - aż sie boję pomyśleć jak to będzie w autach za 10 lat...

pzdr

Włodek

BuryKocur

BuryKocur

W dniu 4.01.2024 o 13:55, czyś napisał(a):

Sterowanie klimą z "tableta" dla tych, którzy nie mieli do czynienia - oczywiście temperatura, całkowite wyłączenie, synchro P/L strona, a co do konkretów opcje automatycznej klimy (octavia IV):

- "dobra widoczność"

- "ogrzej stopy"

- "ogrzej dłonie"

- "schłódź stopy" 

- "świeże powietrze"

Chwała Panu na wysokości, że w Kodiaqu powyższe funkcje są pod gałkami - to był jeden z powodów, z którego odrzuciłem nową Octavię, dołożyłem dudków i wziąłem Kodiaqa...

Niemniej obawiam się, że to już jest ostatnie tchnienie dobrego - aż sie boję pomyśleć jak to będzie w autach za 10 lat...

pzdr

Włodek

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.