Skocz do zawartości

Historia edycji

danielpoz

danielpoz

42 minuty temu, Helmut napisał(a):

Jestem za, ale ..... Polska, myslenie zerojedynkowe. Najpierw budujemy parkingi, nawet ponad wymiarowe , podziemne, piętrowe, jak zwał tak zwał a potem wprowadzamy strefy i opłaty. Na razie widzę absurdalne kombinacje z miejscami parkingowymi. W chwili obecnej, to nic innego jak podatek, w takiej czy innej formie. 

 

2 godziny temu, BUMERANG napisał(a):

:brawo:

Jak zwał tak zwał (podatek) ważne że się sprawdza? Polska, jestem dumny że mieszkam w Polsce?

 

Co do parkingów płatnych to w Poznaniu w centrum miasta nie są zapełnione. Strefa jak widać jest  prawidłowo wprowadzona?

Poznań, miasto w Polsce?

42 minuty temu, Helmut napisał(a):

 

Na niektórych nowych osiedlach, mamy czysty "patosystem" z miejscami parkingowymi. Przykładowo , wykup miejsca parkingowego w garażu, w zależności od miejsca położenia osiedla w Najjaśniejszej, oscyluje od 25 do 80 tys. PLN, pod blokiem 15-30 tys.PLN , dodatkowo uchwały jak parkować auto na swoim miejscu parkingowym 

Miejsce na zewnątrz 10tyś zł. Miejsce w hali garażowej 20tyś zł. 

Ceny na jednym z nowych osiedli w Poznaniu. Zapewne sa i droższe miasta.

42 minuty temu, Helmut napisał(a):

( z wiatrem, pod wiatr, tyłem do budynku a może przodem itp. itd. )

Chyba ktoś sobie zażartował a Ty powielasz te pierdoły?

danielpoz

danielpoz

27 minut temu, Helmut napisał(a):

Jestem za, ale ..... Polska, myslenie zerojedynkowe. Najpierw budujemy parkingi, nawet ponad wymiarowe , podziemne, piętrowe, jak zwał tak zwał a potem wprowadzamy strefy i opłaty. Na razie widzę absurdalne kombinacje z miejscami parkingowymi. W chwili obecnej, to nic innego jak podatek, w takiej czy innej formie. 

 

47 minut temu, BUMERANG napisał(a):

:brawo:

Jak zwał tak zwał(podatek) ważne że się sprawdza? Polska, jestem dumny że mieszkam w Polsce?

 

Co do parkingów płatnych to w Poznaniu w centrum miasta nie są zapełnione. Strefa jak widać jak najbardziej prawidłowo wprowadzona?

Poznań, miasto w Polsce?

36 minut temu, Helmut napisał(a):

 

Na niektórych nowych osiedlach, mamy czysty "patosystem" z miejscami parkingowymi. Przykładowo , wykup miejsca parkingowego w garażu, w zależności od miejsca położenia osiedla w Najjaśniejszej, oscyluje od 25 do 80 tys. PLN, pod blokiem 15-30 tys.PLN , dodatkowo uchwały jak parkować auto na swoim miejscu parkingowym 

Miejsce na zewnątrz 10tyś zł. Miejsce w hali garażowej 20tyś zł. 

Ceny na jednym z nowych osiedli w Poznaniu. Zapewne sa i droższe miasta.

40 minut temu, Helmut napisał(a):

( z wiatrem, pod wiatr, tyłem do budynku a może przodem itp. itd. )

Chyba ktoś sobie zażartował a Ty powielasz te pierdoły?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.