Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

Godzinę temu, mundek28 napisał:

Najładniejszy jest Peugeot 3008 ale i najmniejszy, nieco większy i bardziej praktyczniejszy jest Citroen C5 Air...\trzy niezależne wyjmowane fotele z tyłu\.Peugeot jest największy ale jego tył jest już trochę autobusowaty. To moje gusta.Gdyby Citroen miał napęd na 4 koła to byłby to mój następny samochód chociaż najładniejszy jest 3008.

Nie ma 3 wyjmowanych foteli, a ma fotele jak w C4 Picasso, z możliwością regulacji i składania (ale nie wyjmowania). Wersja 4x4 będzie

38 minut temu, golob napisał:

Nie wiem o której budzie mówisz z tym silnikiem, ale w C5 Aircross z tego co widze to DMC przyczepy jest teraz 1450kg w manualu i 1250kg w EAT8.

@Gizbern pisał o Berlingo (i pozostałych). W C5 zgadza się i wygląda to tak:

  • 1.5 HDi manual - 1450 kg 
  • 1.5 HDi automat - 1250 kg
  • 2.0 HDi manual/automat  - 1650 kg. 
  • Hybryda - 1300 kg
  • Benzynowe od 1350 lub 1500 kg w zależności od wersji
jacek00

jacek00

Godzinę temu, mundek28 napisał:

Najładniejszy jest Peugeot 3008 ale i najmniejszy, nieco większy i bardziej praktyczniejszy jest Citroen C5 Air...\trzy niezależne wyjmowane fotele z tyłu\.Peugeot jest największy ale jego tył jest już trochę autobusowaty. To moje gusta.Gdyby Citroen miał napęd na 4 koła to byłby to mój następny samochód chociaż najładniejszy jest 3008.

Nie ma 3 wyjmowanych foteli, a ma fotele jak w C4 Picasso, z możliwością regulacji i składania (ale nie wyjmowania). Wersja 4x4 będzie

35 minut temu, golob napisał:

Nie wiem o której budzie mówisz z tym silnikiem, ale w C5 Aircross z tego co widze to DMC przyczepy jest teraz 1450kg w manualu i 1250kg w EAT8.

Zgadza się. Wygląda to tak:

  • 1.5 HDi manual - 1450 kg 
  • 1.5 HDi automat - 1250 kg
  • 2.0 HDi manual/automat  - 1650 kg. 
  • Hybryda - 1300 kg
  • Benzynowe od 1350 lub 1500 kg w zależności od wersji
jacek00

jacek00

Godzinę temu, mundek28 napisał:

Najładniejszy jest Peugeot 3008 ale i najmniejszy, nieco większy i bardziej praktyczniejszy jest Citroen C5 Air...\trzy niezależne wyjmowane fotele z tyłu\.Peugeot jest największy ale jego tył jest już trochę autobusowaty. To moje gusta.Gdyby Citroen miał napęd na 4 koła to byłby to mój następny samochód chociaż najładniejszy jest 3008.

Nie ma 3 wyjmowanych foteli, a ma fotele jak w C4 Picasso, z możliwością regulacji i składania (ale nie wyjmowania). Wersja 4x4 będzie

33 minuty temu, golob napisał:

Nie wiem o której budzie mówisz z tym silnikiem, ale w C5 Aircross z tego co widze to DMC przyczepy jest teraz 1450kg w manualu i 1250kg w EAT8.

Zgadza się. Wygląda to tak:

  • 1.5 HDi manual - 1450 kg
  • 1.5 HDi automat - 1250 kg
  • 2.0 HDi manual/automat  - 1650 kg. 
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.