Skocz do zawartości

Historia edycji

cityflipper

cityflipper

Dziś musiałem skorzystać z tego, że wyszło słońce w południe. Poleciałem dosłownie do leroya, stanąłem przy silikonach i... pół godziny minęło. Czytałem, czytałem... no są takie preparaty teraz, że głowa mała. Miałem też kupić taśmę dekarską, ale rolka ma 10mb a ja potrzebuję ew. metr. Wybrałem zatem to, co na zdjęciu: niedrogie preparaty. Uzbroiłem się w proste narzędzia, jakieś przyrządy i poszedłem dłubać...

 

IMG_20201117_160614.jpg

pierwsze co nadłubałem to wyjąłem blachę na zewnątrz listwy 

IMG_20201117_132311.jpg

ojoj, posypało się trocin i szczap i wszystkiego co mogło wylecieć stamtąd. Sypało się jak z przedwojennej altanki...

IMG_20201117_134721.jpg

... a czasem na plaży nad Bałtykiem leżą takie, tylko dużo większe ?

cityflipper

cityflipper

Dziś musiałem skorzystać z tego, że wyszło słońce w południe. Poleciałem dosłownie do leroya, stanąłem przy silikonach i... pół godziny minęło. Czytałem, czytałem... no są takie preparaty teraz, że głowa mała. Miałem też kupić taśmę dekarską, ale rolka ma 10mb a ja potrzebuję ew. metr. Wybrałem zatem to, co na zdjęciu: niedrogie preparaty. Uzbroiłem się w proste narzędzia, jakieś przyrządy i poszedłem dłubać...

 

IMG_20201117_160614.jpg

cityflipper

cityflipper

Dziś musiałem skorzystać z tego, że wyszło słońce w południe. Poleciałem dosłownie do leroya, stanąłem przy silikonach i... pół godziny minęło. Czytałem, czytałem... no są takie preparaty teraz, że głowa mała. Miałem też kupić taśmę drukarską, ale rolka ma aż 10mb. Wybrałem zatem to, co na zdjęciu, niedrogie preparaty. Uzbroiłem się w proste narzędzia, jakieś przyrządy i poszedłem dłubać...

 

IMG_20201117_160614.jpg

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.