Skocz do zawartości

Historia edycji

cityflipper

cityflipper

No cóż, pianą wypełnię tam wewnątrz szczeliny bo trochę się sypło. Na zewnątrz będzie chyba Sikaflex 221. Szkoda mi jej, bo przez 35 lat jeździła i obozowała i była w oryginalnym stanie. Do teraz.

Temat założyłem informacyjnie żeby inni widzieli że parking publiczny to jednak ryzyko jakichś tam większych czy mniejszych uszkodzeń.  Ale jeśli ktoś ma sugestie co do kroków to proszę śmiało. 

cityflipper

cityflipper

No cóż, pianą wypełnię tam wewnątrz szczeliny bo trochę się sypło. Na zewnątrz będzie chyba Sikaflex 221. Szkoda mi jej, bo przez 35 lat jeździła i obozowała i była w oryginalnym stanie. Do teraz. 

cityflipper

cityflipper

No cóż, pianą wypełnię to, czego już nie ma tam wewnątrz szczeliny. Na zewnątrz będzie chyba Sikaflex 221. Szkoda mi jej, 35 lat jeździła sobie a teraz ktoś najwidoczniej cofał i się oparł o róg. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.