Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

2 godziny temu, lbuster napisał:
Super robota Jacuś default_waytogo.gif Jak dobrze pamiętam, kiedyś wszystko zlecałeś a teraz już prawie wszystko sam robisz [emoji4]

 

Nie no też robiłem. Mover i Aku akurat montował mi dealer w nowej przyczepie. A resztę robiłem sam - Antena sat, klima, stałe przyłącze wody, solar, sporą ilość gniazd usb, czujnik poziomu wody. Po prostu się nie chwaliłem na forum ;) 

Cytat

Mam tylko jedną uwagę. Czy rolki movera są na środku opony (w osi)? Bo ze zdjęć mi się wydaje, że rolki są przesunięte do wnętrza przyczepy.

Opona jest szersza niż rolki, dlatego tak się wydaje

2 godziny temu, Jarosław69 napisał:
Tu w skrócie :  / na phona ewent pełna wersja/

 

1.Natychmiast zmień wentle na STALOWE 

2.Po założeniu stalówek wyważ koła

3.W tej wersji możesz przekraczać 10km/h przez okres dłuższy niż 10 tys km.  W tej ze zdjęcia/wentle gumowe/  ....... hmmm ..ostrzegałem jakby co.

Weź to na poważnie.

Potem mogę zadzwonić teraz nie mam jak.

Co znaczy pkt 3?

jacek00

jacek00

Super robota Jacuś default_waytogo.gif Jak dobrze pamiętam, kiedyś wszystko zlecałeś a teraz już prawie wszystko sam robisz [emoji4]

 

 

 

Nie no też robiłem. Mover i Aku akurat montował mi dealer w nowej przyczepie. A resztę robiłem sam

 

Mam tylko jedną uwagę. Czy rolki movera są na środku opony (w osi)? Bo ze zdjęć mi się wydaje, że rolki są przesunięte do wnętrza przyczepy.

Opona jest szersza niż rolki, dlatego tak się wydaje

 

 

Tu w skrócie :  / na phona ewent pełna wersja/

 

1.Natychmiast zmień wentle na STALOWE 

2.Po założeniu stalówek wyważ koła

3.W tej wersji możesz przekraczać 10km/h przez okres dłuższy niż 10 tys km.  W tej ze zdjęcia/wentle gumowe/  ....... hmmm ..ostrzegałem jakby co.

Weź to na poważnie.

 

Potem mogę zadzwonić teraz nie mam jak.

 

Co znaczy pkt 3?

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.