Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

W dniu 9.04.2021 o 17:15, denvero napisał:

Rozmawiałem dziś z Tomaszem i powiedział, ze właśnie przyjechały 4szt. QDK. Mają tam teraz niezły sajgon bo Piotr im na jakiś czas odpadł, wiec mam nadzieje, ze to nie spowoduje opoznien.

Heh, to jest śmieszne. Ja właśnie jestem po rozmowie. I przyjechała ponoć jedna 500 QDK dla mnie ;)

Co najlepsze. Z dodatków fabrycznych zamówiłem:

  • 550279 Elektryczne ogrzewanie podłogowe
  • 552052 Klimatyzator Dometic Freshjet 2200
  • 100612-22 Klapa serwisowa 100 cm x 40,5 cm, Lewy tył
  • Podniesienie ładownościna 1600kg

I w przyczepie brak klapy serwisowej... ?‍♂️ reszta na szczęście jest. Oczywiście nie wiadomo kto zawinił - czy fabryka nie zamontowała, czy nie poszło w zamówieniu (na moim zamówieniu jest), ale w specyfikacji przyczepy też nie ma informacji o klapie. Pan Tomasz powiedział, że to oczywiście nie problem, bo klapę mogą mi zamontować tylko trzeba byłoby czekać na oryginalne zamki z fabryki. Dlatego podziękowałem za klapę - najwyżej w przyszłości domontuję jeśli uznam, że faktycznie jest potrzebna.

No teraz czekam aż fabryka przyśle homologację i będzie można rejestrować

jacek00

jacek00

W dniu 9.04.2021 o 17:15, denvero napisał:

Rozmawiałem dziś z Tomaszem i powiedział, ze właśnie przyjechały 4szt. QDK. Mają tam teraz niezły sajgon bo Piotr im na jakiś czas odpadł, wiec mam nadzieje, ze to nie spowoduje opoznien.

Heh, to jest śmieszne. Ja właśnie jestem po rozmowie. I przyjechała ponoć jedna 500 QDK dla mnie ;)

Co najlepsze. Z dodatków fabrycznych zamówiłem:

  • 550279 Elektryczne ogrzewanie podłogowe
  • 552052 Klimatyzator Dometic Freshjet 2200
  • 100612-22 Klapa serwisowa 100 cm x 40,5 cm, Lewy tył
  • Podniesienie ładownościna 1600kg

I w przyczepie brak klapy serwisowej... ?‍♂️ nie wiadomo kto zawinił - czy fabryka nie zamontowała, czy nie poszło w zamówieniu (na moim zamówieniu jest), ale w specyfikacji przyczepy też nie ma informacji o klapie. Pan Tomasz powiedział, że to oczywiście nie problem, bo klapę mogą mi zamontować tylko trzeba byłoby czekać na oryginalne zamki z fabryki. Dlatego podziękowałem za klapę - najwyżej w przyszłości domontuję jeśli będzie taka potrzeba.

No teraz czekam aż fabryka przyśle homologację i będzie można rejestrować

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.