Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

21 minut temu, Dejv napisał:

To naprawde dobra cena za klime. Ja za sinclaira zapłaciłem 4600 brutto.

Ja za swojego Freshjeta 1700 płaciłem 5900 zł w 2019 roku. Klimy poszły mocno do góry, obecnie Freshjet 1700 kosztuje około 7500, a 2200 od 8500...paranoja

Cytat

Z tego co się dowiadywałem to z montażem nie ma problemu  i knaus nie zabiera gwarancji na przyczepe jak nie bedziesz montował u nich;) a gdzie polecacie zamontować klime mover solar? Dobre opinie slyszałem o klaji w bieruniu?

W Adrii to samo. Nic ich nie interesuje co, gdzie i jak. Zwyczajnie nie masz gwarancji na ten element - czyli zamontowałeś gdzieś mover, to na dziurę w podłodze gwarancji rzecz jasna nie ma ;) 

jacek00

jacek00

12 minut temu, Dejv napisał:

To naprawde dobra cena za klime. Ja za sinclaira zapłaciłem 4600 brutto.

Ja za swojego Freshjeta 1700 płaciłem 4900 zł w 2019 roku. Klimy poszły mocno do góry, obecnie Freshjet 1700 kosztuje około 7500, a 2200 od 8500...paranoja

12 minut temu, Dejv napisał:

Z tego co się dowiadywałem to z montażem nie ma problemu  i knaus nie zabiera gwarancji na przyczepe jak nie bedziesz montował u nich;) a gdzie polecacie zamontować klime mover solar? Dobre opinie slyszałem o klaji w bieruniu?

W Adrii to samo. Nic ich nie interesuje co, gdzie i jak. Zwyczajnie nie masz gwarancji na ten element - czyli zamontowałeś gdzieś mover, to na dziurę w podłodze gwarancji rzecz jasna nie ma ;) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.