Skocz do zawartości

Historia edycji

Dejv

Dejv

28 minut temu, jacek00 napisał:

Markizę kupiłem w Elcampie, z przesyłką wyszło 1544,50 zł dlatego grzechem było nie wziąć. Niestety obecna cena to 1820 zł + 100 zł przesyłka. 

Zestaw Simarine kupowałem u polskiego przedstawiciela na allegro, wziąłem też od niego czujnik poziomowania:

https://allegro.pl/oferta/simarine-monitor-baterii-cieczy-do-kampera-jachtu-9697355756

Kupiłem panel montowany w otworze a nie ten "natynkowy"

Dzwoniłeś? Mogłeś spytać o Wawę :D

Ja jestem ciekawy tej Warszawy, strzelam, że to dealer Weinsberga w Tomicach. Tak czy inaczej super nius!

Jak nikt nie reaguje to dzwonię, a na koniec i tak proszę o przesłanie odpowiedzi mailem. Lubię mieć wszystko czarno na białym, czasem się przydaje. 

Powinna wejść. Ja w swojej Avivie obecnie mam 360 cm a buda jednak krótsza. 

To samo usłyszałem jak chciałem aby zamontowali mi mój mover - nie chcieli.
Klimę natomiast chciałem fabryczną albo przeniósłbym swoją. W Sporcie i Sudwindzie 500 potrzeba też do tego nowego otworu. Klima była w BDB cenie bo za 4200 brutto za freshjeta 2200. Wolę aby mi to fabryka jednak zamontowała, bo dach będzie fabrycznie przystosowany do montażu klimy (odpowiednio wzmocniony). Pierwotnie planowałem przenieśc klimę z obecnej przyczepy, mam Dometica Freshjeta 1700, ale przy takiej cenie jaką mi zaproponowali to nie było się nad czym zastanawiać. 

To naprawde dobra cena za klime. Ja za sinclaira zapłaciłem 4600 brutto. Z tego co się dowiadywałem to z montażem nie ma problemu  i knaus nie zabiera gwarancji na przyczepe jak nie bedziesz montował u nich;) a gdzie polecacie zamontować klime mover solar? Dobre opinie slyszałem o klaji w bieruniu?

Dejv

Dejv

16 minut temu, jacek00 napisał:

Markizę kupiłem w Elcampie, z przesyłką wyszło 1544,50 zł dlatego grzechem było nie wziąć. Niestety obecna cena to 1820 zł + 100 zł przesyłka. 

Zestaw Simarine kupowałem u polskiego przedstawiciela na allegro, wziąłem też od niego czujnik poziomowania:

https://allegro.pl/oferta/simarine-monitor-baterii-cieczy-do-kampera-jachtu-9697355756

Kupiłem panel montowany w otworze a nie ten "natynkowy"

Dzwoniłeś? Mogłeś spytać o Wawę :D

Ja jestem ciekawy tej Warszawy, strzelam, że to dealer Weinsberga w Tomicach. Tak czy inaczej super nius!

Jak nikt nie reaguje to dzwonię, a na koniec i tak proszę o przesłanie odpowiedzi mailem. Lubię mieć wszystko czarno na białym, czasem się przydaje. 

Powinna wejść. Ja w swojej Avivie obecnie mam 360 cm a buda jednak krótsza. 

To samo usłyszałem jak chciałem aby zamontowali mi mój mover - nie chcieli.
Klimę natomiast chciałem fabryczną albo przeniósłbym swoją. W Sporcie i Sudwindzie 500 potrzeba też do tego nowego otworu. Klima była w BDB cenie bo za 4200 brutto za freshjeta 2200. Wolę aby mi to fabryka jednak zamontowała, bo dach będzie fabrycznie przystosowany do montażu klimy (odpowiednio wzmocniony). Pierwotnie planowałem przenieśc klimę z obecnej przyczepy, mam Dometica Freshjeta 1700, ale przy takiej cenie jaką mi zaproponowali to nie było się nad czym zastanawiać. 

To naprawde dobra cena za klime. Ja za sinclaira zapłaciłem 4600 brutto. Z tego co się dowiadywałem to z montażem nie ma problemu  i knaus nie zabiera gwarancji na przyczepe jak nie bedziesz montował u nich;) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.