Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

Ty jesteś w prawie każdym temacie i robisz dobry PR Adrii to i ludzie walili drzwiami i oknami, ja nigdzie nie zachwalałem Knausa to nie było chętnych :(

:-]

Czekaj, podziękowałem właśnie za ofertę na Avivę i kieruję się do Knausa Sudwinda ;) Ale na Adrię nie mam powodów narzekać - mają dobry stosunek ceny do jakości. I paradoksalnie obecnie chyba najlepszą obsługę sprzedażową. 

Knausa musiałem cisnąć aby mi chcieli oferty zrobić. Od Klai i Tomic się w ogóle nie doczekałem ofert na Weinsberga... przez ponad 2 tygodnie nie raczyli mi nic wysłac.

jacek00

jacek00

Teraz, Suzu4x4 napisał:

Ty jesteś w prawie każdym temacie i robisz dobry PR Adrii to i ludzie walili drzwiami i oknami, ja nigdzie nie zachwalałem Knausa to nie było chętnych :(

:-]

Czekaj, podziękowałem właśnie za ofertę na Avivę i kieruję się do Knausa Sudwinda ;) 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.