Skocz do zawartości

Historia edycji

Kukuz

Kukuz

Witajcie,  pewnie odgrzewam kotleta ale...

Mam przyczepę Hobby Prestige 495 z 1997 roku wtyczka do zasilania jest na 8 pin. Po włączeniu świateł przeciwmgielnych w samochodzie część instalacji w przyczepie na 12 v zaczyna działać. Chciałbym dołożyć Aku na stałe i zastanawiam się żeby wpiąć się w miejsce wejścia z pojazdu. Zostaje jeszcze kwestia pewnie przekaźnika który by rozpinał układ po wpięciu w 220v. Ja raczej kiepsko znam sie na elektryce samochodowej. Czy możecie pomóc lub dać jakiś namiar na osobę w Małopolsce która mogłaby mi to ustrojstwo przerobić.

 

Kukuz

Kukuz

Witajcie,  pewnie odgrzewam kotleta ale...

Mam przyczepę Hobby Prestige 495 z 2007 roku wtyczka do zasilania jest na 8 pin. Po włączeniu świateł przeciwmgielnych w samochodzie część instalacji w przyczepie na 12 v zaczyna działać. Chciałbym dołożyć Aku na stałe i zastanawiam się żeby wpiąć się w miejsce wejścia z pojazdu. Zostaje jeszcze kwestia pewnie przekaźnika który by rozpinał układ po wpięciu w 220v. Ja raczej kiepsko znam sie na elektryce samochodowej. Czy możecie pomóc lub dać jakiś namiar na osobę w Małopolsce która mogłaby mi to ustrojstwo przerobić.

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.