Skocz do zawartości

Spotkanie czerwcowe 11-14 czerwca 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 350
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Widzę że MRsulki już nas dopisały, więc potwierdzam naszą obecność (jeżeli będą Sulki) :] w składzie 2+1 (7miesięcy) oraz ewentualnie +1 (17lat), jednak z tym starszym nigdy nie wiadomo :]

 

Pozdrawiamy i czekamy na dalsze informacje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacol, Jacek! pisz co wiesz na temat kapmingu i ośrodka, rekonesans ma na celu sprawdzenie aktualnego stanu ośrodka, jego wyposażenia i czy w interesujacym terminie nie ma jakiegoś innego obłożenia imprezami :-]

Aktualnego stanu niestety nie znam. Wiem tylko, że camp to duży zagospodarowany ośrodek, ale łazienki z lat 70-tych (przynajmniej 4 lata temu tak było). Możliwość wypożyczenia deski, łódki (bols trzeba kupić, przywieźć :-] ). O okolicy nie będę sie rozpisywał (ci co byli w Kaleńsku, to wiedzą :ok: ), ale rowerki to mus wziąć :nono: . W pobliżu są inne ośrodki, które możecie odwiedzić, jak ten Wam sie nie spodoba :czerwona:

 

 

 

 

Byłem w sierpniu 2008 ośrodek super, łazienki czyste i z 2007/8 roku sprzątanie co 4 godziny muzyczka pod prysznicem w toaletach. Na terenie ośrodka jest stołówka świetne jedzonko z kuchni domowej.

Ośrodek nr I w Polsce. Cennik mają przystępny, ja polecam.

Jak chcecie to podjadę coś ustalić. Jestem w Czaplinku 2 razy w miesiącu.

Jak coć to mój nat tel. 607 140 810 lub jrpyza@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sierpniu 2008 ośrodek super, łazienki czyste i z 2007/8 roku sprzątanie co 4 godziny muzyczka pod prysznicem w toaletach. Na terenie ośrodka jest stołówka świetne jedzonko z kuchni domowej, kawiarnia, plac zabaw dla dzieci, kort itp.

 

Ośrodek nr I w Polsce. Cennik mają przystępny, ja polecam.

Jak chcecie coś ustalić to podjadę. Jestem w Czaplinku 2 razy w miesiącu.

 

Jak coć to mój nat tel. 607 140 810 lub jrpyza@wp.pl.

 

Życzę słonecznej majówki.

Pozdraiwm i do zobaczenia na szlaku.

 

Radek P. Stargard Szczeciński

 

Na majówkę jadę do Świnoujścia ośrodek PFCC . A miałem jechać do DRAWTURU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą dostałem potwierdzenie z Ośrodka Drawtur o zarezerwowaniu pola na Nasze czerwcowe spotkanie!

 

 

Muszę przyznać że czekałem na wiadomość tej treści, nigdy nie byłem na zlocie i nie wiedziałem jak to jest organizowane. Więc teraz czas zrobić przegląd sprzętu po zimie i zacząć odliczać dni do wyjazdu. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czytam o Warkocie i o Sławie i zastanawiam się co można przenieść i zorganizować na naszym spocie. Uczestnicy w/w spotkań będą mogli z autopsji podpowiedzieć, co było według nich zajefajne i do wykorzystania w Drawturze :hmm: A do 10.06 coraz bliżej :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze posty :bukiet: mi leci, i już pracuję nad dniami wolnymi, aby dołączyć do Was, no i w końcu pokazać mojej połowie, gdzie jej mąż w czasie wyjazdów poligonowych przebywa :hmm: Pozdrawiam Was serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.