Skocz do zawartości

Historia edycji

liwiusz333

liwiusz333

Spoko Larysa. Liczy się intencja.

Niestety okazuje się, że iskrownik nadal ma swoje kaprysy. Wczoraj na koniec dnia jednak odmówił posłuszeństwa, a dzisiaj znowu pali jak żyleta, choć też pewnie do czasu. Próbuje rozebrać iskrownik, ale nie mogę się dorwać do jego bebechów. Widziałem gdzieś niedawno wątek, w którym ktoś opisywał jak go rozebrał i przeczyscil. Boje się go rozwalić, bo problem może być gdzie indziej, a cena nowego trochę powala. Może ktoś rozbierał, albo nakieruje  mnie na wątek ze zdjęciami?

liwiusz333

liwiusz333

Spoko Larysa. Liczy się intencja.

Niestety okazuje się, że oślepienie nadal ma swoje kaprysy. Wczoraj na koniec dnia jednak odmówił posłuszeństwa, a dzisiaj znowu pali jak żyleta, choć też pewnie do czasu. Próbuje rozebrać iskrownik, ale nie mogę się dorwać do jego bebechów. Widziałem gdzieś niedawno wątek, w którym ktoś popisywał jak go rozebrał i przeczyscil. Boje się go rozwalić, bo problem może być gdzie indziej, a cena nowego trochę powala. Może ktoś rozbierał, albo nakieruje  mnie na wątek że zdjęciami?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.