Skocz do zawartości

Historia edycji

Lucek26

Lucek26

Jechałem przez:  Cieszyn- Czadca - Zylina - Martin - Kremnica - Zwolen - Salgotarjan - Hatvan - Dormand -Tiszafured  - Berekfurdo.

Drogi wszędzie coraz lepsze , korzystałem z odcinków dróg płatnych . Przy wjeździe na A4 w Strzelcach Opolskich korek z powodu remontu A4, dalej droga bez problemów aż do Żyliny. 

W Żylinie około 30 minutowy korek, dalej bez problemów. Ruch na drogach w porównaniu do minionych lat coraz większy , ale dużo mniejszy niż w Polsce.

Opłaty za autostrady zestaw do 3,5 tony   : Słowacja 10 - dniowa 10 Euro

                                                                            Węgry  -  10 - dniowa  3820 Ft

Na kempingu kilkadziesiąt kamperów i zestawów z przyczepami , prawie jak na początku lipca mimo stosunkowo chłodnej pogody. Miejsca wolnego sporo ,bo nie było porozbijanych namiotów. Baseny z woda lecznicza wszystkie czynne oraz jeden towarzyski.

Pozostałe baseny z białą woda oraz jeden towarzyski  zostaną otwarte od maja.Na basenach obłożenie jak w lipcu.

Ps.Zauważyłem bojkot stacji benzynowych Łukoila. W Salgotarjanie na stacji Łukoila pustki , na Molu i Shelu po kilka aut.

     Benzyna i ON typu Verva na wegrzech wyraźnie droższy niż w Polsce.

Lucek26

Lucek26

Jechałem przez:  Cieszyn- Czadca - Zylina - Martin - Kremnica - Zwolen - Salgotarjan - Hatvan - Dormand -Tiszafured  - Berekfurdo.

Drogi wszędzie coraz lepsze , korzystałem z odcinków dróg płatnych . Przy wjeździe na A4 w Strzelcach Opolskich korek z powodu remontu A4, dalej droga bez problemów aż do Żyliny. 

W Żylinie około 30 minutowy korek, dalej bez problemów. Ruch na drogach w porównaniu do minionych lat coraz większy , ale dużo mniejszy niż w Polsce.

Opłaty za autostrady zestaw do 3,5 tony   : Słowacja 10 - dniowa 10 Euro

                                                                            Węgry  -  10 - dniowa  3820 Ft

Na kempingu kilkadziesiąt kamperów i zestawów z przyczepami , prawie jak na początku lipca mimo stosunkowo chłodnej pogody. Miejsca wolnego sporo ,bo nie było porozbijanych namiotów. Baseny z woda lecznicza wszystkie czynne raz jeden towarzyski.

Pozostałe baseny z białą woda oraz jeden towarzyski  zostaną otwarte od maja.Na basenach obłożenie jak w lipcu.

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.