Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel1966

pawel1966

W dniu 6.02.2022 o 23:10, chris_66 napisał:

one w okienkach nie mają się zastanawiać tylko sprzedawać, potem podpisujesz, że wszystko się zgadza i sam jesteś winien

ale sam wiesz co kupić i jak nie dać się .....

Ja jestem pewien, że niestety Pani, która na pięcioosobowego Partnera na siłę chciała mi  sprzedać D2 się myliła ( choć podpierała się danymi z jakiegoś ogólnika kwalifikującego pojazdy)  tylko nie wiem w jakim celu:) chyba, ze chciała swoją postawą zwiększać dochody węgierskiego budżetu. Nie miała żadnych podstaw żeby sprzedać mi D2 więc podziękowałem  kupiłem D1 w kolejnej budzie:) To było chyba w 2016 roku i do tego czasu żaden mandat mi za to nie przyszedł. to fakt, że są partnery 7 osobowe ale w moim dowodzie na 100 % było, że auto jest 5 osobowe:)

pawel1966

pawel1966

W dniu 6.02.2022 o 23:10, chris_66 napisał:

one w okienkach nie mają się zastanawiać tylko sprzedawać, potem podpisujesz, że wszystko się zgadza i sam jesteś winien

ale sam wiesz co kupić i jak nie dać się .....

Ja jestem pewien, że niestety Pani, która na pięcioosobowego Partnera sprzedać D2 się myliła tylko nie wiem w jakim celu:) chyba, ze chciała swoją postawą zwiększać dochody węgierskiego budżetu. Nie miała żadnych podstaw żeby sprzedać mi D2 więc kupiłem D1 w kolejnej budzie:) To było chyba w 2016 roku i do tego czasu żaden mandat mi za to nie przyszedł.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.