Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel1966

pawel1966

A mnie czeka w sobotę  wyjazd do Fonyod  nad Balatonem( camping Napsugar ) gdzie została moja przyczepka. Zostawiliśmy ją tam po awarii auta w Chorwacji.  Dziś był na tym campingu mój znajomy z Budapesztu ( też jeździ z przyczepą) i mówi, że przyczepka stoi nietknięta. Ale na Węgrzech jest teraz jakieś święto narodowe i camping jest pełny. Pewnie podobnie będzie na innych w ten weekend.  Moje auto już niby naprawione ( wymienili kompletny rozrząd, wałek i osprzęt) ale jak wyjechałem z serwisu to po 15 km znó zapaliła siękotrolka silnika:):) jutro jadę tam znów...a jak się okaże,że pugeot jest dalej zepsuty i to jakaś poważna awaria - to po cepkę jadę  na Węgry starą poczciwą cegłą.

pawel1966

pawel1966

A mnie czeka w sobotę  wyjazd do Fonyod  nad balatonem( camping Npsugar ) gdzie została moja przyczepka. Zostawiliśmy ją tam po awarii auta w Chorwacji. Dziś był tam mój znajomy z Budapesztu ( też jeździ z przyczepą) i mówi, że przyczepka stoi nietknięta. Ale na Węgrzech jest teraz jakieś święto narodowe i camping jest pełny. Pewnie podobnie będzie na innych w ten weekend.  Moje auto już niby naprawione ( wymienili kompletny rozrząd, wałek i osprzęt) ale jak wyjechałem z serwisu to po 15 km znó zapaliła siękotrolka silnika:):) jutro jadę tam znów...a jak się okaże,że pugeot jest dalej zepsuty i to jakaś poważna awaria - to po cepkę jadę  na Węgry starą poczciwą cegłą.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.