Skocz do zawartości

Historia edycji

Kristofer

Kristofer

:D, dobre.

Ja też kilku używałem, ale do ubiegłego tygodnia. Wszędzie teraz mówią, że przez wszystkie kamerki nas szpiegują: "Tydzień temu, w poniedziałek zakleiłem kamerkę w laptopie. We wtorek zakleiłem wszystkie obiektywy w smartfonie. We środę zakleiłem szyby w oknach gazetami. We czwartek zakleiłem papierem ekran telewizora. W piątek rozmontowałem router WiFi. W sobotę, wyrwałem wszystkie przewody od internetu. W sobotę zdałem sobie sprawę, że mogą mnie podsłuchiwać - wydłubałem wszystkie mikrofony - z komputera i telefonu. W niedzielę, na wszelki wypadek, odnalazłem stary aparat Zenith, to też zakleiłem mu obiektyw. Czwartek - dzisiaj - czuję się bezpieczny."

Kristofer

Kristofer

:D, dobre.

Ja też kilku używałem, ale do ubiegłego tygodnia. Wszędzie teraz mówią, że przez wszystkie kamerki nas szpiegują: "Tydzień temu, w poniedziałek zakleiłem kamerkę w laptopie. We wtorek zakleiłem wszystkie obiektywy w smartfonie. We środę zakleiłem szyby w oknach gazetami. We czwartek zakleiłem papierem ekran telewizora. W piątek rozmontowałem router WiFi. W sobotę, wyrwałem wszystkie przewody od internetu. W sobotę zdałem sobie sprawę, że mogą mnie podsłuchiwać - wydłubałem wszystkie mikrofony - z komputera i telefonu. W niedzielę, na wszelki wypadek, odnalazłem stary aparat Zenith, to też zakleiłem mu obiektyw. Poniedziałek - dzisiaj - czuję się bezpieczny."

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.