Skocz do zawartości

Historia edycji

cicik

cicik

W dniu 28.04.2020 o 21:16, pawel1966 napisał:

... Ale, zobacz sobie bagażnik Thule sport G2  tam jest kilka rozwiązań na różne rodzaje ścian o róznych rozstawach i wysokościach rurek konstrukcyjnych. 

mialem juz w koszyku fiamme ale znalazłem dokladnie taką wersje thule G2 jaka by mi pasowała - Uniwersal. https://www.thule.com/en-gb/caravans-accessories/bike-racks/thule-sport-g2-universal-_-306563

dodatkowo na aledrogo jest taniej o ok. 300zł od fiammy (sa tylko nowe - uzywek na razie nie znalazłem). 

 

cicik

cicik

W dniu 28.04.2020 o 21:16, pawel1966 napisał:

... Ale, zobacz sobie bagażnik Thule sport G2  tam jest kilka rozwiązań na różne rodzaje ścian o róznych rozstawach i wysokościach rurek konstrukcyjnych. 

mialem juz w koszyku fiamme ale znalazłem dokladnie taką wersje thule G2 jaka by mi pasowała - Uniwersal.

dodatkowo na aledrogo jest taniej o ok. 300zł od fiammy (sa tylko nowe - uzywek na razie nie znalazłem). 

 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.