Skocz do zawartości

Historia edycji

smok_wawelski

smok_wawelski

To prosty automatyczny regulator średniej jakości  - jeśli rozumować w klasie nisko budżetowej wg mnie dobry wybór
Azo firma wg mnie ok - szczegółowo nie powiem o regulatorze bo go nie użytkowałem

7 godzin temu, jacek00 napisał:

więc powinieneś do niego kupić coś zewnętrznego

Dlaczego powinien ?  Po co ten wyświetlacz ?  wg mnie nie jest konieczny - instalacja jest mocno typowa panel+kwas  automatyka odłączania i załączania w regulatorze - tu nie trzeba zaawansowanych ustawień, statystyk ani wodotrysków. Owszem zgoda przydałby sie voltomierz i amperomierz to wszystko - jeśli budzetowo to analogowe i koszt 10-15zł

smok_wawelski

smok_wawelski

To prosty automatyczny regulator średniej jakości
Azo firma wg mnie ok - szczegółowo nie powiem o regulatorze bo go nie użytkowałem

7 godzin temu, jacek00 napisał:

więc powinieneś do niego kupić coś zewnętrznego

Dlaczego powinien ?  Po co ten wyświetlacz ?  wg mnie nie jest konieczny - instalacja jest mocno typowa panel+kwas  automatyka odłączania i załączania w regulatorze - tu nie trzeba zaawansowanych ustawień, statystyk ani wodotrysków. Owszem zgoda przydałby sie voltomierz i amperomierz to wszystko - jeśli budzetowo to analogowe i koszt 10-15zł

smok_wawelski

smok_wawelski

To prosty automatyczny regulator średniej jakości
Azo firma wg mnie ok - szczegółowo nie powiem o regulatorze bo nie użytkowałem

7 godzin temu, jacek00 napisał:

więc powinieneś do niego kupić coś zewnętrznego

Dlaczego powinien ?  Po co ten wyświetlacz ?  wg mnie nie jest konieczny - instalacja jest mocno typowa panel+kwas  automatyka odłączania i załączania w regulatorze - tu nie trzeba zaawansowanych ustawień, statystyk ani wodotrysków. Owszem zgoda przydałby sie voltomierz i amperomierz to wszystko - jeśli budzetowo to analogowe i koszt 10-15zł

smok_wawelski

smok_wawelski

To prosty automatyczny regulator średniej jakości
Azo firma wg mnie ok - szczegółowo nie powiem o regulatorze bo nie użytkowałem

7 godzin temu, jacek00 napisał:

więc powinieneś do niego kupić coś zewnętrznego

Dlaczego powinien ?  Po co ten wyświetlacz ?  wg mnie nie jest konieczny - instalacja jest mocno typowa panel+kwas  automatyka odłączania i załączania w regulatorze - tu nie trzeba zaawansowanych statystyk ani wodotrysków. Owszem zgoda przydałby sie voltomierz i amperomierz to wszystko - jeśli budzetowo to analogowe i koszt 10-15zł

smok_wawelski

smok_wawelski

7 godzin temu, jacek00 napisał:

więc powinieneś do niego kupić coś zewnętrznego

po co ten wyświetlacz ?  wg mnie nie jest konieczny - instalacja jest mocno typowa panel+kwas  automatyka odłaczania i załaczania w regulatorze - tu nie trzeba zaawansowanych statystyk ani wodotrysków. Owszem przydałby sie voltomierz i amperomierz to wszystko - jeśli budzetowo to analogowe i koszt 10-15zł

7 godzin temu, jacek00 napisał:

więc powinieneś do niego kupić coś zewnętrznego

Dlaczego powinien ?  Po co ten wyświetlacz ?  wg mnie nie jest konieczny - instalacja jest mocno typowa panel+kwas  automatyka odłączania i załączania w regulatorze - tu nie trzeba zaawansowanych statystyk ani wodotrysków. Owszem zgoda przydałby sie voltomierz i amperomierz to wszystko - jeśli budzetowo to analogowe i koszt 10-15zł

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.